v_header-range_default.jpg

CICAPLAST USTA

Barierowy balsam do ust o działaniu regenerującym

“Cicaplast i po suchych ustach ani śladu ;-)”

Cicaplast Usta od La Roche-Posay to balsam, z którym nie rozstaję się już od dobrych kilku miesięcy. Pomaga mi utrzymać moje podatne na suchość usta w zdrowej kondycji. Nie pamiętam już kiedy były spierzchnięte lub popękane, czego najbardziej nie lubiłam… Cicaplast Usta to bez wątpienia mój faworyt i sposób na suche wargi! ;-)

Przeczytaj

  Barierowy balsam do ust o działaniu regenerującym Cicaplast skutecznie odbudowuje naskórek suchych, spierzchniętych i popękanych warg. Cicaplast Usta od La Roche-Posay sprawia, że usta oraz inne obszary skóry stają się miękkie, nawilżone i pozbawione podrażnień. Innowacyjna formuła kremu, wzbogacona w liczne nawilżające składniki aktywne tworzy na skórze ochronną barierę, zabezpieczającą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

  Tubka 7,5ml.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Cicaplast Usta to ochronna pomadka do ust, która nawilża i tworzy niewidoczną barierę ochronną. Zapobiega pierzchnięciu warg i łagodzi podrażnienia. Zawiera 5% kojącego i regenerującego Panthenolu w połączeniu  z MP – LIPIDAMI które naprawiają ochronną barierę skóry. To przełomowa formuła, która zapewnia ustom niezawodną ochronę bez względu na warunki pogodowe.
   Cicaplast Usta oferuje więcej niż standardowe balsamy do ust. Innowacyjna, łatwa w aplikacji konsystencja, wytwarza na wargach skuteczną barierę ochronną.  To dermokosmetyk pozwalający zapomnieć o spierzchniętych ustach, podrażnieniach i zaczerwienieniach. Panthenol oraz rewolucyjne MP – LIPIDY nie tylko chronią, ale i regenerują komórki skóry, wygładzając usta i przynosząc natychmiastową ulgę.
   Ten przełomowy nawilżający balsam do ust możesz stosować tak często, jak jest to potrzebne, za każdym razem wyraźnie odczuwając kojący efekt jego działania.  
   Produkt odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

   Skuteczność

   Ten balsam do ust:
   •  głęboko nawilża wargi, pozwalając im odzyskać elastyczność i naturalną miękkość,
   •  zmniejsza widoczność bruzd i regeneruje popękany naskórek,
   •  przynosi szybkie ukojenie przy podrażnionych czynnikami zewnętrznymi ustach,
   •  wygładza wargi, tworząc kompleksową barierę ochronną, która sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach,
   •  trwale poprawia komfort skóry.

   Aplikacja

   Pielęgnacja preparatem Cicaplast Usta jest prosta i komfortowa. Można go swobodnie nakładać na usta tak często, jak to konieczne. Aplikacja przyniesie szybką ulgę i wytworzy barierę chroniącą naskórek przed zniszczeniem oraz podrażnieniami.
   La Roche-Posay CICAPLAST USTA REGENERUJĄCY BALSAM BARIEROWY DO UST zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.