background

ŻEL DO DEMAKIJAŻU FIZJOLOGICZNE PH

Delikatny żel do demakijażu

“Super.”

Bardzo dobry produkt.

Przeczytaj

  Dodatkowo skutecznie usuwa pozostałości po kosmetykach do makijażu i pielęgnacji. Cera po zastosowaniu produktu, natychmiast staje się czysta i świeża. Do tego przywrócona zostaje naturalna równowaga fizjologiczna skóry. Żel micelarny przystosowany jest do codziennego stosowania do skóry mieszanej, jak i normalnej.

  Przezroczysta butelka z tworzywa PET z pompką 200 ml.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Przywraca równowagę fizjologiczną. Precyzyjnie oczyszcza i odświeża. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Idealny do stosowania przez skórę mieszaną i normalną. 

   Żel micelarny do demakijażu La Roche-Posay to profesjonalne wsparcie codziennej pielęgnacji w trosce o wymagającą skórę normalną i mieszaną. Działa od pierwszego zastosowania, perfekcyjnie usuwając zanieczyszczenia i makijaż. Nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Oczyszcza, łagodzi i odświeża.
   Preparat do demakijażu bazuje na sprawdzonej formule, które zapewnia fizjologiczne pH. Eliminuje uczucie szorstkości i suchości. Przywraca komfort, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia.
   W utrzymaniu równowagi fizjologicznej pomaga starannie dobrany skład:
   • środki myjące usuwające zanieczyszczenia i makijaż - bez podrażnień i nadmiernego wysuszenia,
   • woda termalna La Roche-Posay, by działać kojąco i regenerująco.
   Nie zatyka porów.

   Skuteczność

   Skóra natychmiast staje się czysta i przyjemnie odświeżona. Jest miękka i gładka w dotyku. Nabiera promienności i blasku.

   Aplikacja

   Żel do demakijażu zapewniający fizjologiczne pH przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Zaleca się go stosować rano i/lub wieczorem.
   Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na dłonie i rozprowadzić równomiernie na skórze twarzy. Delikatnie wmasować, omijając okolice oczu. Spłukać.
   La Roche-Posay ŻEL DO DEMAKIJAŻU FIZJOLOGICZNE PH Delikatny, niezawierający parabenu środek do demakijażu zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.