background

KULKA DEZODORANT 24 H FIZJOLOGICZNE PH

Dezodorant przeciw poceniu

“Moje podrażnienia zniknęły!”

Jeszcze do niedawna nie zdawałam sobie sprawy, że moje podrażnienia i zaczerwienienia pod pachami to wynik stosowania dezodorantu z aluminium i parabenami... Uświadomiła mnie w tym moja mama, która od wielu lat stosuje tylko antyperspiranty bez aluminium i parabenów. To ona poleciała mi dezodorant w kulce La Roche-Posay, który sprawił, że moje podrażnienia i zaczerwienienia zniknęły. Polecam wszystkich przestawić się na dezodoranty bez soli aluminium i parabenów, bo one tylko szkodzą zdrowiu!

Przeczytaj

  Kulka dezodorant 24H fizjologiczne pH od La Roche-Posay skutecznie zapobiega nadmiernemu poceniu się. Produkt gwarantuje komfort i uczucie świeżości, utrzymujące się nawet do 24 godzin. Dezodorant przeciw poceniu pochłania nadmiar wilgoci oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

  Dezodorant w kulce.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zapewnia uczucie świeżości nawet do 24 godzin. Eliminuje nadmierne pocenie, przywracając komfort. Fizjologiczne pH, by pielęgnować skórę i zapobiec podrażnieniom. 

   Dezodorant 24 H w kulce La Roche-Posay to skuteczna ochrona przeciw wzmożonej potliwości. Przeznaczony do codziennego stosowania, działa od pierwszej aplikacji. Pochłania nadmiar wilgoci i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zapewnia komfort i uczucie odświeżenia nawet przez cały dzień.
   Wysoka skuteczność to zasługa starannie dobranych składników:
   • perlit o działaniu ultrapochłaniającym nadmiar wilgoci
   • glukonian cynku, by neutralizować brzydkie zapachy
   • alantoina, by zapewnić ukojenie i zapobiec podrażnieniom.
   To skuteczny dezodorant w kulce, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem. Sprawdza się w każdej sytuacji, eliminując uczucie dyskomfortu.
   Formuła o fizjologicznym pH sprawia, że dezodorant jest łagodny dla wrażliwej skóry.

   Skuteczność

   Antyperspirant eliminuje uczucie dyskomfortu spowodowane nadmierną potliwością. Przynosi maksymalne odświeżenie, a świeżość utrzymuje się nawet do 24 godzin. Skóra pod pachami zostaje otulona delikatnym zapachem.

   Aplikacja

   Dezodorant 24 H w kulce to preparat przeznaczony do codziennego stosowania, także w przypadku skóry wrażliwej. Chroni przed nadmierną potliwością i pielęgnuje delikatną skórę.
   Niewielką ilość preparatu należy nanieść na oczyszczoną i osuszoną skórę pod pachami. Poczekać do wchłonięcia. Stosować rano i/lub wieczorem oraz za każdym razem, gdy zachodzi potrzeba odświeżenia.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.