NowośćPŁYN MICELARNY ULTRA SKÓRA BARDZO WRAŻLIWA, REAKTYWNA TWARZY I OCZU.

Produkt zawiera naturalne składniki. Dodatkowym atutem jest neutralne pH, które gwarantuje wysoką skuteczność oczyszczania, a także substancje powierzchniowo czynne wybrane dla optymalnej tolerancji. Woda miceralna jest przystosowana do potrzeb skóry wrażliwej i ultrawrażliwej.

“Nie podrażnia skóry, delikatnie oczyszcza, super!”

Mam wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień i alergii. Produkt ten sprawdza się u mnie; delikatnie, lecz skutecznie oczyszcza, nie powoduje dodatkowych podrażnień.

Przeczytaj

  Oczyszcza skórę i usuwa makijaż.
  Przeciwdziała ściąganiu i zaczerwienieniom. Jest to produkt przeznaczony dla posiadaczek skóry wrażliwej. Idealnie nadaje się jako produkt do demakijażu. Łagodnie oczyszcza i pielęgnuje skórę twarzy.

  Przezroczysta buteleczka PET 100 ml - 200 ml - 400 ml z zakrętką

  Właściwości

  Skóra wrażliwa

  • Doskonale usuwa makijaż, zanieczyszczenia i kurz.
  • Oczyszcza skórę,  nie wysusza i nie podrażnia wrażliwej skóry twarzy. Zmywacz do twarzy na bazie wody micelarnej, to produkt przystosowany do codzinnej pielęgnacji. Można go używać nawet w ciągu dnia.
  • Przeciwdziała uczuciu ściągnięcia, zaczerwienienia i gorąca.
  • Skóra odzyskuje swój komfort.
  • Działa nawilżająco.
  • Woda miceralna do skóry wrażliwej, to idealny produkt dla kobiet, które cenią komfort i dbają o swoją codzienną higienę twarzy.

  Aplikacja

  Wodę micelarną stosować na twarz, powieki i usta za pomocą bawełnianego wacika. Nie trzeć. Zmywacz do twarzy przystosowany jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.