background

PŁYN MICELARNY ULTRA SKÓRA WRAŻLIWA TWARZY I OCZU.

Płyn Micelarny Ultra do demakijażu fizjologiczne ph

“Płyn micelarny dobry nawet do cery trądzikowej”

Z trądzikiem zmagam się od wielu lat i wiem, jak ważne jest w tej sytuacji prawidłowe oczyszczanie twarzy. Do tej pory popełniałam jednak jeden podstawowy błąd, którym był wybór płynów do demakijażu, które zawierały alkohol, przez co mój trądzik się tylko pogłębiał. Dziś za najlepszą metodą na oczyszczanie twarzy przy mojej cerze trądzikowej uważam płyn micelarny od marki La Roche Posay, który usuwa zanieczyszczenia, ale też nawilża i pielęgnuje skórę. To zdecydowanie mój ulubiony produkt!

Przeczytaj

  Płyn Micelarny Ultra ze specjalną formułą, zachowującą fizjologiczne pH dobrze sprawdza się podczas demakijażu i oczyszczania twarzy. Może stanowić wstęp do codziennej pielęgnacji, jak również wyłączny środek oczyszczający. Usuwa ze skóry wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż bez uczucia ściągnięcia. Jego unikalna formuła pozwala na zniwelowanie podrażnień wrażliwej cery. Płyn Micelarny Ultra można stosować zarówno wieczorem, jak i rano.

  Przezroczysta butelka z tworzywa PET z kapslem 200 ml.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Delikatne oczyszczanie i demakijaż skóry. Optymalna formuła, by zachować fizjologiczne pH. Idealny do codziennego oczyszczania skóry wrażliwej.

   Płyn Micelarny Ultra do demakijażu La Roche-Posay to skuteczne oczyszczanie skóry wrażliwej każdego dnia. Usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Pozostawia skórę czystą i odświeżoną. Nie podrażnia, zapewniając fizjologiczne pH.
   Wysoka skuteczność to zasługa starannie dobranych składników:
   • formuła zawiera wyselekcjonowane środki powierzchniowo czynne , aby dokładnie oczyścić skórę zachowując przy tym optymalną tolerancję,
   • woda termalna La Roche-Posay - by złagodzić podrażnienia i koić.
   Płyn Micelarny Ultra to preparat do demakijażu oczu, twarzy, ust. Nie zatyka porów.

   Skuteczność

   Skóra jest odświeżona i czysta. Nabiera blasku i staje się promienna. Odzyskuje zdrowy wygląd.

   Aplikacja

   Płyn Micelarny Ultra przeznaczony jest do codziennego stosowania.
   Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na bawełniany wacik, a następnie delikatnie przecierać skórę. W okolicach oczu należy zachować ostrożność. W razie konieczności czynność należy powtórzyć.
   Stosować rano i/lub wieczorem w ramach codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej
   La Roche-Posay PŁYN MICELARNY FIZJOLOGICZNE PH Delikatny środek do demakijażu twarzy, oczu i ust zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.