v_header-product_hydraphase_INT.jpg (LP602017)

HYDRAPHASE INTENSE LEGERE

Głęboko nawilżający krem o lekkiej konsystencji i przedłużonym działaniu

“Hydraphase Intense Legere to mój numer jeden!”

Zależy mi na głębokim nawilżaniu skóry oraz skuteczności działania kosmetyków do twarzy, dlatego kupuje je tylko w aptece. Ostatnio w oko wpadł mi Hydraphase Intense Legere od La Roche-Posay, który spisuje się na medal. Jego podwójna moc działania zapewnia idealne nawilżenie skóry. Dodatkowo dzięki zawartości kwasu hialuronowego w formule kremu połączenia komórkowe zostają wzmocnione, a woda zatrzymuje się w skórze nie powodując jej przesuszania.

Przeczytaj

  Hydraphase Intense Legere od La Roche-Posay to głęboko nawilżający krem o przedłużonym działaniu. Jest niezastąpiony w codziennej pielęgnacji odwodnionej skóry. Wykazuje właściwości nawilżające, redukuje suchość i szorstkość, a także sprawia, że cera jest miękka i elastyczna. Zaawansowana formuła produktu zapobiega ponownemu odwodnieniu i wysuszeniu skóry, zapewniając spójność naskórka i długotrwałe, dogłębne nawilżenie.

  Pompka zabezpieczająca 50 ml zapobiegająca przedostawaniu się zanieczyszczeń.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji skóry odwodnionej. Działa nawilżająco, redukując uczucie suchości i szorstkości. Nadaje miękkość i elastyczność. Zapewnia uczucie komfortu nawet do 24 godzin.
   La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere to podwójna moc działania dla jeszcze lepszego nawilżenia.
   Zaawansowana formuła z kwasem hialuronowym zapewnia:
   • intensywne nawodnienie docierające do głębokich struktur skóry
   • zatrzymanie wody w skórze, dzięki wzmocnieniu połączeń komórkowych.
   Formułą zapewnia długotrwałe nawilżenie i chroni przed ponowną utratą wody. Skóra zostaje optymalnie nawilżona na cały dzień.
   Hydraphase Intense Legere to krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Dedykowany skórze  wrażliwej, normalnej i mieszanej, która potrzebuje natychmiastowego nawilżenia.

   Skuteczność

   Efekt? Już od pierwszej aplikacji krem eliminuje uczucie dyskomfortu spowodowane ściągnięciem, suchością i szorstkością skóry. Zapewnia 48-godzinne intensywne nawilżenie. Skóra staje się miękka, gładka i przyjemna w dotyku

   Aplikacja

   Niewielką ilość produktu należy nałożyć na oczyszczoną i osuszoną skórę. Rozprowadzić równomiernie i poczekać do wchłonięcia.
   Krem stanowi element porannej i/lub wieczornej pielęgnacji. Stosować każdego dnia.
   La Roche-Posay HYDRAPHASE INTENSE LEGERE KREM INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY O DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU KONSYSTENCJA LEKKA zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.