v_header-product_hydraphase_INT.jpg (LP602017)

HYDRAPHASE INTENSE SERUM

Intensywne serum nawilżające do odwodnionej  I  wrażliwej skóry

“Bomba nawilżająca!”

Hydraphase Intense Serum to kosmetyk, który odmienił moje życie! Od dziecka zmagam się z nadwrażliwą i koszmarnie suchą skórą. O ile na ciele można się było z tym pogodzić, o tyle na twarzy był to istny koszmar. Podkład łuszczył sie pozostawiając czerwone ślady, skóra rolowała się. Koleżanka podarowała mi Serum La Roche Hydraphase. Już po pierwszym użyciu poczułam ogromną ulgę. Po kilku dniach skóra zaczęła się zmieniać. Przestała być sucha, a zrobiła się gładka i zdrowa. Od tego czasu juz trochę minęło. Ja nie rozstaję się z moim ukochanym serum. Nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez niego. To zdecydowanie mój MUST HAVE!

Przeczytaj

  Hydraphase Intense Serum od La Roche-Posay intensywnie i dogłębnie nawilża odwodnioną i wrażliwą skórę twarzy. Innowacyjna formuła zapewnia optymalny poziom nawodnienia skóry, czyniąc ją miękką, gładką, sprężystą i elastyczną. Serum eliminuje widoczne zmarszczki, które pojawiły się na skutek niedostatecznego nawilżenia skóry. Cera z każdym dniem jest promienna i pełna blasku.

  SZKLANY FLAKON 30 ml Z POMPKĄ

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by zapewnić optymalny poziom nawilżenia. Świeża, nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja wtapiającego się żelu.
   Serum nawilżające La Roche-Posay Hydraphase Intense Serum to zaawansowane połączenie składników dla intensywnego nawilżenia skóry odwodnionej. Preparat działa już od pierwszej aplikacji, zapewniając maksymalne uczucie komfortu. Skóra nabiera miękkości i jest bardziej promienna.
   Wysoka skuteczność to zasługa aktywnych składników:
   • kwasu hialuronowego dla zapewnienia natychmiastowego działania nawilżającego,
   • argininy i seryny, by zapobiec odwodnieniu,
   • wody termalnej La Roche-Posay bogatej w selen, by zapewnić działanie przeciwstarzeniowe i regeneracyjne.
   Serum silnie nawilżające to "pierwsza pomoc" w sytuacji znacznego odwodnienia skóry. Natychmiast nawilża, eliminując uczucie dyskomfortu.

   Skuteczność

   Hydraphase Intense Serum od La Roche-Posay to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Stanowi silną kurację nawilżającą, chroniąc skórę przed odwodnieniem i pierwszymi oznakami starzenia.

   Aplikacja

   Hydraphase Intense Serum od La Roche-Posay to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Stanowi silną kurację nawilżającą, chroniąc skórę przed odwodnieniem i pierwszymi oznakami starzenia.
   Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na oczyszczoną i osuszoną skórę, omijając okolice oczu. Równomiernie rozprowadzić i pozostawić do wchłonięcia.
   Nawilżające serum do twarzy stosować rano i/lub wieczorem. Nakładać przed aplikacją kremu pielęgnacyjnego lub stosować samodzielnie. Stosować rano i wieczorem na całą twarz, samodzielnie lub przed nałożeniem kremu. Tolerancja testowana na skórze wrażliwej.
   La Roche-Posay Hydraphase Intense Serum Intensywne serum nawilżające zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.