v_header-product_hydreane_INT.jpg (LP602017)

HYDREANE RICHE

Głęboko nawilżający krem do skóry wrażliwej

“La Roche-Posay Hydreane Riche - WOW!”

O głęboko nawilżającym kremie La Roche-Richie Hydreane Riche słyszałam wiele pozytywnych opinii, dlatego postanowiłam dosłownie sprawdzić go na własnej skórze :-) I muszę powiedzieć, że jeszcze miałam tak dobrze nawilżającego, a jednocześnie delikatnego kremu do twarzy. Uporałam się z nadmierną suchością swojej skóry, szorstkością oraz doskwierającym mi uczuciem ściągnięcia na policzkach. No i moja cera nie jest zaczerwieniona tak jak wcześniej, dlatego z czystym sumieniem daję mu 10/10 punktów!

Przeczytaj

  Hydreane Riche Głęboko nawilżający krem do skóry wrażliwej od La Roche-Posay to dogłębne nawilżenie suchej i wrażliwej cery oraz ochrona przed podrażnieniami. Innowacyjna formuła produktu, bogata w liczne składniki aktywne, przynosi skórze komfort, czyniąc ją miękką i gładką. Produkt natychmiastowo redukuje uczucie ściągnięcia, szorstkość i inne dyskomfortowe objawy charakterystyczne dla skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej.

  Tubka 40 ml i opakowanie zewnętrzne.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by zapewnić nawilżenie skórze suchej i ochronić przed podrażnieniami. Natychmiastowe i długotrwałe działanie, przynoszące uczucie komfortu. Profesjonalna pielęgnacja skóry suchej.

   La Roche-Posay Hydreane Riche to krem nawilżający przynoszący ulgę już od pierwszego zastosowania. Eliminuje dyskomfort spowodowany uczuciem ściągnięcia, szorstkości i nadmiernej suchości skóry. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia utrzymujący się przez długi czas.
   Eksperci La Roche-Posay pierwszy raz połączyli właściwości wody termalnej z nowej generacji nośnikami wody. Odwodniona i przesuszona skóra ze skłonnością do podrażnień odzyskuje zdrowy wygląd.

   Skuteczność

   Hydreane Riche to krem, dzięki któremu pielęgnacja skóry wrażliwej i odwodnionej przynosi widoczne efekty. Przeznaczony do codziennego stosowania.

   Aplikacja

   Hydreane Riche to krem, dzięki któremu pielęgnacja skóry wrażliwej i odwodnionej przynosi widoczne efekty. Przeznaczony do codziennego stosowania.
   Niewielką ilość kremu należy nałożyć na skórę twarzy oraz szyję. Równomiernie rozprowadzić i pozostawić do wchłonięcia. Stosować codziennie w ramach porannej i/lub wieczornej pielęgnacji.
   La Roche-Posay Hydreane RICHE Krem nawilżający do skóry wrażliwej zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.