v_header-product_lipikar_INT.jpg (LP15765 - LP52666)

LIPIKAR LAIT

Emulsja uzupełniająca poziom lipidów Lipikar Lait zapewnia skórze do 48 godzin nawilżenia.

“Rewelacyjna balsam dla dorosłych i dzieci”

To, na co zwróciłam uwagę w pierwszej kolejności przy tym balsamie do ciała to jego skład, który odpowiada mi w 100%. Znakomicie nawilża skórę, pozostawiając na niej warstwę ochronną, która broni naszą skórę przed jej nadmiernym wysuszeniem. Doskonale aplikuje się oraz wchłania. Ma bardzo przyjemny zapach, który jest praktycznie niewyczuwalny. Jest znakomity zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Z powodzeniem mogą stosować go alergicy. Balsam ten sprawia, że skóra jest nawilżona, znika nieprzyjemne napięcie na skórze i powraca komfort skóry, który jest bardzo ważny dla naszego dobrego samopoczucia. Z czystym sumieniem polecam ten produkt.

Przeczytaj

  Poleca się ją szczególnie osobom o skórze suchej i wrażliwej, które mają poczucie ściągnięcia oraz braku komfortu. Już po pierwszym użyciu poziom nawilżenia widocznie rośnie, natomiast regularne stosowanie produktu zapewni skórze odbudowę, odżywienie i ochronę przed przesuszeniem. Emulsja dedykowana jest osobom w każdym wieku- w tym niemowlętom, co potwierdzają testy przeprowadzone przez pediatrów. W jego skład wchodzi masło karite (masło shea), które uzupełnia poziom lipidów, woda termalna z La Roche-Posay, dzięki której skóra jest chroniona i ukojona oraz niacynamid, który daje długotrwały komfort nawet najbardziej wrażliwej i suchej skórze. Formuła produktu oparta jest o cold cream, co sprawia, że ma właściwości regenerujące.

  400 ml i 200 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Produkt dedykowany jest również niemowlętom oraz dzieciom, których skóra jest szczególnie delikatna. Regenerująca formuła oparta o cold cream zawiera składniki, dzięki którym skóra jest długotrwale nawilżona i zabezpieczona przed przesuszeniem, a poziom lipidów zostaje uzupełniony.


   Starannie opracowana formuła emulsji Lipikar Lait sprawia, że nawet osoby ze skórą szczególnie wrażliwą i suchą odczuwają nawilżenie, które utrzymuje się do 48 godzin. Kosmetyk uzupełnia poziom lipidów, zapewnia skórze komfort oraz wpływa na poprawę elastyczności i miękkości skóry. Już po pierwszym użyciu odczuwa się nawilżenie, natomiast regularne stosowanie kosmetyku sprawi, że kondycja skóry zostanie wyraźnie poprawiona.

   Skuteczność

   Uznanie wśród rodziców*:

   95% rodziców stwierdziło, że skóra dziecka jest odżywiona w dotyku,
   83% rodziców stwierdziło, że skóra dziecka wydaje się odbudowana, 
   98% rodziców stwierdziło, że skóra dziecka jest zabezpieczona przed przesuszeniem.

   *Test konsumencki przeprowadzony na grupie 33 niemowląt (3-36 miesięcy) i 33 dzieci (3-12 lat), ze skórą wrażliwą i suchą/bardzo suchą. Produkt stosowano 2× dziennie przez 4 tygodnie. Ocena rodziców.

   Aplikacja

   Produkt należy stosować raz dziennie (lub w zależności od potrzeb), na skórę oczyszczoną wcześniej delikatnym preparatem, np. Lipikar Huile Lavant Olejkiem Myjącym. Produkt nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy. 

   Emulsja Lipikar Lait ma wyjątkowo odżywczą konsystencję, która jednocześnie nie pozostawia na skórze lepkiej i tłustej warstwy. Produkt momentalnie się wchłania, co sprawia, że już po pierwszym użyciu skóra zyskuje miękkość, wyraźnie odczuwa się nawilżenie i poprawę komfortu skóry. Emulsja zachowuje właściwości kosmetyczne.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.