\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges

LIPIKAR SURGRAS KOSTKA

Oczyszczająca kostka myjąca przeciw suchości skóry

“Kostka myjąca La Roche-Posay - mydło wszystko umyje ;-)”

Kostkę myjącą Lipikar La Roche-Posay kupiłam z myślą o swojej babci, która zgodnie z zasadami starej szkoły pielęgnacji, stosowała do tej pory szare mydło do mycia twarzy, ciała i włosów ;-) Ale dzisiejsze mydła zawierają w sobie znacznie więcej składników chemicznych niż kiedyś, dlatego postanowiłam dać jej w prezencie “zdrowe” mydło do mycia twarzy. Jest nim wprost zachwycona! Dokładnie oczyszcza skórę, a do tego pozostawia ją dobrze nawilżoną i gładką. Babcia jak najbardziej poleca! :-)

Przeczytaj

  Lipikar Surgras Kostka od La Roche-Posay to niezawodny zamiennik mydła, przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry suchej i wrażliwej, u dzieci, jak i dorosłych. Kostka myjąca dokładnie oczyszcza skórę, a jednocześnie zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry, uczuciu ściągnięcia i podrażnieniom. Produkt skutecznie wzmacnia naturalną barierę ochronną delikatnej skóry, czyniąc ją odporną na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

  Kostka 150 g z opakowaniem zewnętrznym.

  Właściwości

  Zaawansowana formuła o podwójnym działaniu. Zapewnia głębokie oczyszczenie i przywraca barierę ochronną skóry. Przeznaczona dla dzieci i dorosłych do codziennej pielęgnacji, by zapobiec suchości i szorstkości.

  La Roche-Posay Lipikar Surgras Kostka to preparat myjący, który działa od pierwszego zastosowania. Doskonale zastępuje mydło, zapobiegając wysuszeniu skóry. Przynosi natychmiastową ulgę - znika uczucie napięcia i szorstkości.
  Podwójna formuła, by zapewnić profesjonalną pielęgnację:
  • głębokie oczyszczenie - usuwa wszelkie zanieczyszczenia bez zatykania porów,
  • intensywne nawilżenie - zapobiega suchości i szorstkości skóry, odbudowuje warstwę ochronną.
  Wysoka skuteczność to efekt precyzyjnie dobranych składników. Połączenie niacyny i masła Shea zapewnia uczucie komfortu na długi czas. Skóra staje się elastyczna, gładka. Nabiera zdrowego wyglądu.
  Może być stosowana przez dzieci i dorosłych.

  Skuteczność

  Skóra staje się lepiej nawilżona - bez podrażnień i suchości. Z dnia na dzień nabiera większej elastyczności, a dzięki odbudowie warstwy lipidowej - jest chroniona przed nadmiernym wysuszeniem.

  Aplikacja

  Kostka myjąca La Roche-Posay przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji. Doskonale zastępuje mydło, zwalczając problem nadmiernego przesuszania skóry.
  Produkt należy stosować jak mydło: nanieść na wilgotne dłonie do wytworzenia piany, a następnie rozprowadzić na skórze. Delikatnie masować i spłukać.
  Lipikar Surgras Kostka to preparat przeznaczony do stosowania rano i/lub wieczorem w ramach codziennej higieny.

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.