\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

NUTRITIC USTA

Ochronny sztyft do ust suchych i wrażliwych

“Uwielbiam pomadkę La Roch- Posay”

Zupełnie nie wiem dlaczego, ale przez cały rok mam problem z ciągle suchymi i spierzchniętymi ustami. Byłam z tym nawet u lekarza, ale poradził mi on tylko tyle, że powinnam zainwestować w dobrą pomadkę do ust… No to zaczęłam jej szukać i trafiłam na pomadkę La Roche Posay, która wprost odmieniła życie moich ust! Nie są już przesuszone i spieczone jak wcześniej, ale dobrze nawilżone i odżywione. To już moja 5 opakowanie i nie mam zamiaru z niej rezygnować albo zamieniać na inną!

Przeczytaj

  Nutrinic Usta to sztyft o nietłustej, lekkiej konsystencji, który kompleksowo chroni i nawilża wargi. Odpowiednia pomadka ochronna stanowi niezbędny kosmetyk w codziennej pielęgnacji, zwłaszcza gdy temperatura powietrza spada poniżej zera. Sztyft ukoi spierzchnięte i przesuszone usta. Może być używany zarówno prze kobiety, jak i mężczyzn. Z powodzeniem zastąpi tradycyjną pomadkę nawilżającą, kojąc suche oraz pękające usta.

  Sztyft 4,7 ml bez opakowania zewnętrznego.

  Właściwości

  Skuteczna formuła, by chronić i odżywić usta suche ze skłonnością do podrażnień. Znika szorstkość i pierzchnięcie, a usta nabierają zdrowego wyglądu.

  Nutritic Usta to pomadka do suchych ust od La Roche-Posay, która przynosi ulgę od pierwszego zastosowania.
  Poznaj działanie skierowane przeciwko oznakom suchości skóry ust:
  • wrażliwości,
  • uczuciu ściągnięcia,
  • pierzchnięciu,
  • popękaniu naskórka.
  To zasługa aktywnych składników: biolipidów i ceramidów, by przywrócić komfort na długi czas.  
  Pomadka na spierzchnięte usta zapewnia efekt szybkiego i głębokiego nawilżenia, przywracając wyraźną miękkość. Odtwarza płaszcz lipidowy, chroniąc przed podrażnieniami i negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Idealna na każdą porę roku.

  Skuteczność

  La Roche-Posay Nutritic Usta to pomadka do ust w sztyfcie, która skutecznie walczy z oznakami suchości skóry.

  Aplikacja

  Nutritic Usta to pomadka o lekkiej i nietłustej konsystencji. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze delikatną i nieklejącą powłokę.
  Produkt zaleca się stosować zgodnie z potrzebami. Może być elementem codziennej pielęgnacji, by zapobiec oznakom suchości i wrażliwości skóry ust.

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.