\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Products

REDERMIC R OCZY

Intensywna przeciwzmarszczkowa kuracja pielęgnacyjna pod oczy

“Redermic R La Roche-Posay to krem nie tylko na zmarszczki”

Redermic R doskonale poradził sobie u mnie nie tylko ze zmarszczkami, ale również z cieniami, workami i opuchnięciami. Codzienna pielęgnacja z tym przeciwzmarszczkowym kremem stała się dla mnie wybawieniem, bo od zawsze męczyłam się z podkrążonymi i opuchniętymi oczami... Jak dla mnie to najlepszy krem pod oczy, a muszę przyznać, że testowałam już wiele kosmetyków przeciwzmarszczkowych pod oczy :)

Przeczytaj

  Intensywna, przeciwzmarszczkowa kuracja pielęgnacyjna pod oczy Redermic R od La Roche-Posay ma za zadanie redukować oznaki starzenia takie, jak zmarszczki oraz cienie pod oczami. Zaawansowana formuła sprawia, że zmęczona skóra wkół oczu nabiera blasku i wydaje się promienna i wypoczęta.

  Tubka 15ml

  Właściwości

  Wyraźna redukcja niedoskonałości skóry pod oczami. Wygładzenie zmarszczek. Wyeliminowanie cieni pod oczami. Zaawansowana formuła, by zapewnić profesjonalną pielęgnację.

  La Roche-Posay Redermic R Oczy to innowacyjna technologia w trosce o profesjonalną pielęgnację delikatnych okolic oczu. Stworzony z myślą o skórze wrażliwej , zapewnia natychmiastowe działanie.
  Zaawansowana formuła przeciwdziała oznakom starzenia, przywracając młodszy wygląd. Zmniejsza widoczność zmarszczek, regeneruje oraz eliminuje wrażliwość na podrażnienia i działanie czynników zewnętrznych.
  Wysoką skuteczność zapewnia kombinacja składników z aktywnych  z retinolem o działaniu wygładzającym i kofeiną redukującą oznaki zmęczenia.
  Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

  Skuteczność

  Formuła przeciwstarzeniowa walczy z oznakami upływającego czasu oraz silnego zmęczenia:
  • głębokość zmarszczek wyraźnie zredukowana,
  • cienie pod oczami mniej widoczne,
  • zmęczona skóra nabiera blasku i promienności.
  Z dnia na dzień delikatna skóra wokół oczu staje się młodsza i wypoczęta.

  Aplikacja

  Krem pod oczy na zmarszczki i cienie od La Roche-Posay to innowacyjna formuła zapewniająca natychmiastowe działanie. Produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji, skutecznie walczy z oznakami starzenia i zmęczenia.
  Niewielką ilość kremu należy nałożyć punktowo. Opuszkami palców równomiernie rozprowadzić w kierunku od wewnętrznego do zewnętrznego kącika. Nie masować. Pozostawić do wchłonięcia.
  Stosować każdego dnia rano na oczyszczoną i osuszoną skórę wokół oczu.
  REDERMIC R OCZY INTENSYWNA PRZECIWZMARSZCZKOWA KURACJA PIELĘGNACYJNA POD OCZY zdjęcie

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.