v_header-range_default.jpg

ROSALIAC UV RICHE

Wzmacniający preparat na zaczerwienienia z ochroną UV

“Rosaliac UV Riche pomocny w walce z zaczerwienieniami ”

Rosaliac UV Riche od La Roche-Posay to krem, który mogę szczerze polecić dla każdego z cerą naczynkową, a do tego suchą i wrażliwą. Sama mam taką i muszę przyznać, że odkąd używam tego kremu kondycja mojej skóry znacznie się polepszyła. Do tego mam równomierny koloryt twarzy, a rumień zniknął. Podoba mi się to, że Rosaliac ma ochronne filtry, więc teraz mogę bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw słońca ;)

Przeczytaj

  Rosaliac UV Riche od La Roche-Posay to wzmacniający preparat na zaczerwienienia, dedykowany do skóry suchej, bardzo suchej oraz wrażliwej. Produkt skutecznie redukuje zaczerwienienia, wyrównuje koloryt cery oraz zapewnia optymalną ochronę przeciwsłoneczną. Wzmacnia barierę lipidową skóry, czyniąc ją bardziej odporną na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zastosowanie Rosaliac UV Riche to gwarancja natychmiastowego ukojenia skóry i uczucia komfortu.

  Tubka 40 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Pielęgnacja skóry suchej i bardzo suchej. Wzmocnienie kruchych naczyń krwionośnych. Redukcja zaczerwienienia bez względu na przyczynę. Wyrównanie kolorytu. Optymalna ochrona przez promieniami słonecznymi. 

   La Roche-Posay Rosaliac UV Riche to pielęgnujący preparat na zaczerwienienia dla skóry suchej i bardzo suchej. Potrójna formuła, by wzmocnić i zapewnić optymalną ochronę.
   • Witamina CG - dla wzmocnienia kruchych naczyń krwionośnych i lepszej ochrony przed "pajączkami".
   • Witamina B3 - dla wzmocnienia bariery lipidowej i zmniejszenia nadwrażliwości naczyń krwionośnych.
   • System filtrów MEXORYL® XL - dla zapewnienia ochrony przeciwsłonecznej.
   Rosaliac UV Riche to krem o bogatej konsystencji, która zapewnia natychmiastowe działanie. Przynosi ukojenie podrażnionej skóry, z dnia na dzień eliminując zaczerwienienie.

   Skuteczność

   Po 8 tygodniach regularnego stosowania, La Roche-Posay Rosaliac UV Riche:
   • zmniejsza intensywność zaczerwienienia o 29%
   • zmniejsza skłonność do teleangiektazji o 33%.
   Ze skóry znikają zaczerwienienia i "pajączki". Nabiera elastyczności i staje się miękka w dotyku. Nabiera równomiernego kolorytu, odzyskując promienność i zdrowy wygląd.

   Aplikacja

   Preparat Rosaliac UV Riche wspiera codzienną pielęgnację skóry suchej i bardzo suchej ze skłonnością do teleangiektazji.
   Na oczyszczoną i osuszoną skórę należy nanieść niewielką ilość preparatu. Rozprowadzić równomiernie na twarzy, omijając okolice oczu.
   Stosować każdego dnia: rano i/lub wieczorem, by osiągnąć zadowalające rezultaty.
   La Roche-Posay Rosaliac UV RICHE Wzmacniający redukujący zaczerwienienie preparat nawilżający SPF 15 zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.