v_header-range_default.jpg

SUBSTIANE OCZY

Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

“Substiane [+] La Roche-Posay - polecam! ;-)”

Krem Substiane [+] zaskoczył mnie już po pierwszym użyciu. Dotychczas myślałam, że nie ma co kupować przeciwzmarszczkowych kremów pod oczy, bo zwyczajnie one nie działają. Jak niby kosmetyk ma usunąć oznaki starzenia? Nie wiem, jak to się dzieje, ale krem pod oczy dla dojrzałej cery od La Roche-Posay u mnie sprawdza się super! Uczciwie polecam go każdej dojrzałej kobiecie, która chce odmłodzić spojrzenie :)

Przeczytaj

  Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Substiane od La Roche-Posay zmniejsza widoczność zmarszczek oraz bruzd czy opuchlizny. Ta intensywna kuracja przeciwstarzeniowa przywraca skórze młody i promienny wygląd. Dzięki niemu worki pod oczami zostaną zredukowane, a skóra pod oczami stanie się elastyczna i sprężysta. Zaawansowana formuła kremu działa przeciwko wszelkim oznakom starzenia. Można go stosować do porannej i wieczornej pielęgnacji.

  Tubka 15 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa do skóry dojrzałej. Profesjonalna pielęgnacja delikatnej skóry pod oczami. Zaawansowana formuła przeciw oznakom starzenia. Wygładza zmarszczki. Eliminuje cienie i worki pod oczami. Przywraca młody i promienny wygląd.
   La Roche-Posay Substiane Pod Oczy to skoncentrowana formuła przeciwstarzeniowa, przeznaczona do pielęgnacji skóry dojrzałej.
   Chcąc wyeliminować  worki i zmarszczki wokół oczu stosuj codziennie krem Substiane pod oczy. Produkt zawiera Pro-Xylane TM - substancję, która dociera do głębokich struktur, pobudzając procesy regeneracji i odbudowy oraz LINACTyL.
   Produkt wyróżnia się lekką konsystencją - szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej powłoki. Zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu.

   Skuteczność

   Regularne stosowanie pozwala zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz worków pod oczami. Znikają bruzdy i opuchlizna. Skóra staje się elastyczna i promienna.

   Aplikacja

   La Roche-Posay Substiane Pod Oczy to krem przeciwstarzeniowy przeznaczony do codziennego stosowania.
   Niewielką ilość preparatu należy nanieść punktowo i rozprowadzić w kierunku od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Delikatnie rozprowadzić, nie masować.
   Stosować każdego dnia jako element porannej i/lub wieczornej pielęgnacji - na oczyszczoną i osuszoną skórę wokół oczu.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.