v_header-range_default.jpg

TOLERIANE TEINT
FLUID SPF 25

Kojący podkład korygujący SPF 25

“Najlepszy ”

Używam systematycznie od ponad 10-u lat i nie znalazłam lepszego. Kolor 11 idealny - 13ka za "pomarańczowa" ( jasna karnacja- ale nie super blada :)) Bardzo wydajny, dobrze się aplikuje. Nie roluje się na kremie czy bez. Brak efektu maski- ale bardzo dobrze kryje. Nie zmywa podczas kąpieli słonecznych i w wodzie :). Idealny dla osób o mieszanej i wrażliwej cerze z popękanymi naczynkami i bliznami po trądziku. Korektora nie potrzeba. Dobry również na super wyjścia. Mój fluid nr 1 .

Przeczytaj

  Kojący podkład Toleriane Teint od La Roche-Posay zapewnia doskonałe krycie bez efektu maski, wyrównując i ujednolicając koloryt skóry. Podkład nie podrażnia, nie zatyka porów oraz pomaga uzyskać naturalny makijaż o perfekcyjnym wykończeniu. Dodatkowo, dzięki obecności filtra SPF 25, skórze zapewniona jest ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

  Tuba 30 ml

  ImgNuance
  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by zamaskować niedoskonałości bez ryzyka podrażnień. Wyrównuje koloryt. Doskonałe krycie bez efektu maski. Idealny do skóry wrażliwej o niskiej tolerancji na kosmetyki.

   La Roche-Posay Toleriane Teint to kryjący podkład korygujący, który przywraca skórze promienny i naturalny wygląd. Ujednolica koloryt oraz zmniejsza widoczność wyprysków.
   Podwójna moc działania:
   • koryguje niedoskonałości skóry,
   • zapewnia ochronę przeciwsłoneczną.
   Opracowany przez ekspertów La Roche-Posay sprawdzony skład został wzbogacony opatentowany środek, nadaje strukturę pozwalającą na łatwe i równomierne rozprowadzenie podkładu.
   Jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień. Dostępny w 4 odcieniach.

   Skuteczność

   Wyrównuje i ujednolica koloryt skóry. Działa wygładzająco, eliminując widoczność niedoskonałości.

   Aplikacja

   Nabieramy niewielką ilość produktu i nakładamy opuszkami palców lub za pomocą pędzla, posuwając się od centralnej części twarzy na zewnątrz kolistymi ruchami.
   La Roche-Posay TOLERIANE TEINT FLUID SPF 25 Kojący podkład korygujący zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.