v_header-product_toleriane_INT.jpg

TOLERIANE PREPARAT DO DEMAKIJAŻU OCZU

Preparat do demakijażu oczu

“Delikatny i skuteczny demakijaż oczu z preparatem Toleriane”

Przywiązuje bardzo dużą wagę do demakijażu, bo wiem, że to jeden z najważniejszych etapów pielęgnacji skóry… Lubię mocny makijaż i robię go prawie codziennie od wielu lat, więc przetestowałam już naprawdę wiele kosmetyków do demakijażu. Odkąd odkryłam preparat do demakijażu oczu Toleriane La Roche-Posay mogę się malować bez ograniczeń :) Oprócz tego, że dobrze oczyszcza (bez pocierania) to nie podrażnia i nawilża oraz pozostawia na moich zmęczonych oczach uczucie świeżości. Polecam!

Przeczytaj

  Toleriane od La Roche-Posay to preparat do demakijażu oczu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości po kosmetykach, a przy tym długotrwale odświeża skórę. Produkt dedykowany jest do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu, a także dla osób, które noszą szkła kontaktowe. Zaawansowana i delikatna formuła płynu nie wymaga intensywnego pocierania, dzięki czemu Toleriane nie wywołuje podrażnień oraz nie wysusza.

  Sterylne pojedyncze dawki: 30 * 5 ml

  Właściwości

  Zapewnia perfekcyjny demakijaż oczu bez podrażnień. Usuwa zanieczyszczenia, odświeżając skórę. Idealny dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.
  Preparat do demakijażu oczu La Roche-Posay Toleriane to profesjonalna pielęgnacja delikatnej i wrażliwej skóry. Zaawansowana formuła wzbogacona o hialuronian sodu pozwala wykonać precyzyjny demakijaż przy jednoczesnym nawilżeniu. Nie wysusza i nie wywołuje podrażnień.
  Usuwa nawet silny makijaż bez konieczności intensywnego pocierania. Jednym gestem eliminuje zanieczyszczenia i resztki kosmetyków, by zapewnić uczucie świeżości i komfortu.
  Został zapakowany w sterylny pojemnik, by zmniejszyć ryzyko podrażnień wrażliwych okolic oczu.

  Skuteczność

  Obszar wokół oczu zostaje perfekcyjnie oczyszczony . Skóra odzyskuje komfort i nabiera uczucia świeżości. Jest miękka i niepodrażniona.

  Aplikacja

  Toleriane - Demakijaż oczu La Roche-Posay to preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji, by zachować skórę w okolicach oczu w doskonałej kondycji.
  Niewielką ilością preparatu należy zwilżyć wacik i przycisnąć do zamkniętej powieki. Delikatnie osuszyć - bez konieczności pocierania. Czynność powtórzyć dla drugiego oka, stosując nowy wacik.
  Produkt nie nadaje się do usuwania wodoodpornego makijażu. 

  Składniki | Fil code : B5718/1

  • AQUA / WATER
  • HEXYLENE GLYCOL
  • MEL / HONEY
  • ALLANTOIN
  • POTASSIUM PHOSPHATE
  • SODIUM HYALURONATE
  • POLOXAMER 184
  • DIPOTASSIUM PHOSPHATE
  • DISODIUM EDTA
  • POLYSORBATE 20

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.