v_header-product_toleriane_INT.jpg

TOLERIANE ULTRA NA NOC

Intensywna pielęgnacja kojąca z neurosensyną, do bardzo wrażliwej skóry twarzy i okolic oczu.
Łagodzi uczucie dyskomfortu już po przebudzeniu.

“Jestem pod wrażeniem! :)”

Używam tego kremu już około dwa miesiące i wciąż nie mogę wyjść z podziwu. To co produkt robi z moją skórą jest niesamowite. Miło trafić na kosmetyk, którego działanie jest identyczne jak to, obiecywane przez producenta. Mam skórę skłonną do podrażnień i zaczerwienień od momentu przejścia przez stan zapalny. Całe szczęście, że natrafiłam na kosmetyki la roche, tylko one odpowiadały mojej skórze w tym trudnym czasie. Gdy odkryłam krem Toleriane ultra nuit używam go codziennie i na dzień, i na noc i działa cuda :)) idealnie nadaje się pod makijaż, a na noc jest bardzo kojący. Budzę się bez żadnych zaczerwienień, w końcu :)) Rzadko kiedy piszę recenzje, jednak teraz zrobiłam to z przyjemnością, ponieważ z całego serca polecam ten produkt.

Przeczytaj

  Toleriane Ultra od La Roche-Posay to krem na noc, dedykowany dla wrażliwej skóry twarzy oraz okolic oczu. Intensywna pielęgnacja kojąca z neurosensyną skutecznie eliminuje uczucie dyskomfortu, wynikające z podrażnień i suchości skóry. Produkt nie zatyka porów, a dodatkowo sprawia, że skóra twarzy jest dogłębnie nawilżona, miękka i gładka. Zastosowanie kremu na noc od La Roche-Posay to gwarancja skóry bez zaczerwienień i nieprzyjemnego ściągnięcia tuż po przebudzeniu.

  Całkowicie szczelne opakowanie z systemem zapobiegającym przedostawaniu się powietrza do wnętrza – 40 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Do skóry bardzo wrażliwej, alergicznej
   Ultrakojąca pielęgnacja na noc z wodą termalną z La Roche-Posay, która łączy silne działanie kojące Neurosensyny, skłądnika aktywnego o właściwościach redukujących podrażnienia, z kompleksem [Karnozyna/Witamina E], aby zmniejszyć dyskomfort skóry i zaczerwienienia już po przebudzeniu. Ultrahermetyczne opakowanie pozwala na utrzymywanie czystości formuły o minimalnej ilości składników i optymalnej tolerancji.

   Aplikacja

   Nakładać codziennie wieczorem na całą twarz, okolice oczu i szyję.
   TOLERIANE ULTRA NA NOC Toleriane, od La Roche-Posay

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.