v_header-product_toleriane_INT.jpg

NowośćTOLERIANE ULTRA OKOLICE OCZU

Ultradelikatna pielęgnacja okolic oczu

“Ulubieniec”

Krem Toleraine Ultra okolice oczu od razu skradł moje serce uroczym opakowaniem :) Krem zamknięty jest w przezroczystym, hermetycznym opakowaniu (widzimy stan zużycia) z przekręcaną pompką ( musimy zdejmować nakrętki). To tyle odnoście designu i udogodnień, a teraz czas na wnętrze, które jest równie ciekawe :) Delikatna formuła szybko się wchłania i pozostawia delikatną i nawilżoną skórę. Po dłuższym okresie stosowania mogę stwierdzić, że krem spełnia swoją rolę - nawilża, niesie ulgę i koi, a do tego nadaje się pod makijaż. Krem stał się moim ulubieńcem, zresztą znam kilka kosmetyków Toleriane i każdy idealnie spisał się w pielęgnacji mojej wrażliwej i alergicznej cery. Polecam :)

Przeczytaj

  Toleriane Ultra od La Roche-Posay zapewnia intensywną oraz długotrwałą pielęgnację łagodzącą dla wrażliwej skóry wokół oczu. Produkt zapobiega również obrzękom oraz opuchnięciom. Efekty działania dermokosmetyku są widoczne natychmiastowo, w postaci uczucia komfortu i ulgi. Ultradelikatna pielęgnacja okolic oczu od La Roche-Posay to gwarancja dogłębnie nawilżonej skóry wokół oczu oraz świeżego spojrzenia.

  Ultra-hermetyczne opakowanie z pompką 20 ml

  Właściwości

  Innowacyjna formuła, by pielęgnować wrażliwe okolice oczu. Natychmiastowe działanie. Eliminuje obrzęki, pieczenie , szczypanie oraz podrażnienia. Idealny do delikatnej skóry.
  La Roche-Posay Toleriane Ultra to profesjonalna pielęgnacja skóry wokół oczu. Działa od pierwszego zastosowania, zmniejszając dyskomfort i eliminując podrażnienia.
  Wysoka skuteczność to zasługa obecności opatentowanego kompleksu [Neurosensyna + Niacynadmid] o działaniu przeciw obrzękom. Skład uzupełnia woda termalna La Roche-Posay, by koić, łagodzić podrażnienia i regenerować.

  Skuteczność

  Skóra staje się miękka, zregenerowana i ukojona.
  Potwierdza to test samooceny (grupa 51 osób):
  • natychmiastowa ulga: wyraźne zmniejszenie uczucia swędzenia, szczypania i redukcja zaczerwienień,
  • długotrwała ulga (po 4 tygodniach): zmniejszenie obrzęków i nawracających podrażnień.

  Aplikacja

  Krem La Roche-Posay Toleriane Ultra to profesjonalna pielęgnacja skóry wokół oczu do codziennego stosowania.
  Pozostawić do wchłonięcia.
  Stosować rano i /lub wieczorem w ramach codziennej pielęgnacji.
  TOLERIANE ULTRA OKOLICE OCZU Toleriane, od La Roche-Posay

  Zobowiązanie La Roche-Posay

  Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.