v_header-product_toleriane_INT.jpg

NowośćTOLERIANE ULTRA OKOLICE OCZU

Ultradelikatna pielęgnacja okolic oczu

“Ulubieniec”

Krem Toleraine Ultra okolice oczu od razu skradł moje serce uroczym opakowaniem :) Krem zamknięty jest w przezroczystym, hermetycznym opakowaniu (widzimy stan zużycia) z przekręcaną pompką ( musimy zdejmować nakrętki). To tyle odnoście designu i udogodnień, a teraz czas na wnętrze, które jest równie ciekawe :) Delikatna formuła szybko się wchłania i pozostawia delikatną i nawilżoną skórę. Po dłuższym okresie stosowania mogę stwierdzić, że krem spełnia swoją rolę - nawilża, niesie ulgę i koi, a do tego nadaje się pod makijaż. Krem stał się moim ulubieńcem, zresztą znam kilka kosmetyków Toleriane i każdy idealnie spisał się w pielęgnacji mojej wrażliwej i alergicznej cery. Polecam :)

Przeczytaj

  Toleriane Ultra od La Roche-Posay zapewnia intensywną oraz długotrwałą pielęgnację łagodzącą dla wrażliwej skóry wokół oczu. Produkt zapobiega również obrzękom oraz opuchnięciom. Efekty działania dermokosmetyku są widoczne natychmiastowo, w postaci uczucia komfortu i ulgi. Ultradelikatna pielęgnacja okolic oczu od La Roche-Posay to gwarancja dogłębnie nawilżonej skóry wokół oczu oraz świeżego spojrzenia.

  Ultra-hermetyczne opakowanie z pompką 20 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Innowacyjna formuła, by pielęgnować wrażliwe okolice oczu. Natychmiastowe działanie. Eliminuje obrzęki, pieczenie , szczypanie oraz podrażnienia. Idealny do delikatnej skóry.
   La Roche-Posay Toleriane Ultra to profesjonalna pielęgnacja skóry wokół oczu. Działa od pierwszego zastosowania, zmniejszając dyskomfort i eliminując podrażnienia.
   Wysoka skuteczność to zasługa obecności opatentowanego kompleksu [Neurosensyna + Niacynadmid] o działaniu przeciw obrzękom. Skład uzupełnia woda termalna La Roche-Posay, by koić, łagodzić podrażnienia i regenerować.

   Skuteczność

   Skóra staje się miękka, zregenerowana i ukojona.
   Potwierdza to test samooceny (grupa 51 osób):
   • natychmiastowa ulga: wyraźne zmniejszenie uczucia swędzenia, szczypania i redukcja zaczerwienień,
   • długotrwała ulga (po 4 tygodniach): zmniejszenie obrzęków i nawracających podrażnień.

   Aplikacja

   Krem La Roche-Posay Toleriane Ultra to profesjonalna pielęgnacja skóry wokół oczu do codziennego stosowania.
   Pozostawić do wchłonięcia.
   Stosować rano i /lub wieczorem w ramach codziennej pielęgnacji.
   TOLERIANE ULTRA OKOLICE OCZU Toleriane, od La Roche-Posay

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.