v_header-product_toleriane_INT.jpg

TOLERIANE ULTRA

Intensywna pielęgnacja kojąca skórę wrażliwą

“Działa!”

Jestem fanką jego nocnego odpowiednika - Toleriane Ultra Nuit, ma bardziej nawilżającą formułę i wydaje mi się, że silniejsze działanie, dla osób o naprawdę wysuszonej, wrażliwej skórze. Jednak jeśli chodzi o Toleriane Ultra (na dzień) działa tak jak obiecuje producent; redukuje uczucie ściągnięcia, dyskomfortu na skórze, fajnie nawilża. Jest świetny, przerzuciłam się na formułę 'na noc' tylko dlatego, że moja skóra jest naprawdę bardzo sucha. Osoby nie aż tak wymagające powinny być zadowolone z tego produktu :) Nadaje się pod makijaż.

Przeczytaj

  Toleriane Ultra od La Roche-Posay to krem przeznaczony do codziennego stosowania na skórę wrażliwą i skłonną do alergii. Produkt łagodzi podrażnienia, a dodatkowo redukuje uczucie dyskomfortu. Skóra staje się ukojona, nawilżona oraz bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Krem Toleriane Ultra sprawia, że skóra zostaje zregenerowana oraz odzyskuje zdrowy wygląd.

  Flakon 100% hermetyczny, 40 ml.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Ultraminimalistyczna formuła, by natychmiast łagodzić podrażnienia skóry wrażliwej. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji, by zredukować uczucie dyskomfortu. Zapobiega powstawaniu podrażnień.

   La Roche-Posay Toleriane Ultra to innowacyjny preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej. Bazuje na ultraminimalistycznej formule, by ukoić i złagodzić dyskomfort.
   Ze składu usunięto wszystkie potencjalnie drażniące substancje, zwiększające ryzyko reakcji alergicznych. Wykorzystanie właściwości neurosensyny i wody termalnej La Roche-Posay przynosi natychmiastowe ukojenie wrażliwej skórze.
   Krem łagodzący doskonale nadaje się skóry atopowej i skłonnej do reakcji alergicznych.

   Skuteczność

   Znika uczucie dyskomfortu spowodowane podrażnieniami. Skóra zostaje ukojona i zregenerowana. Z dnia na dzień traci swoją wrażliwość na działanie czynników drażniących, odzyskując zdrowy wygląd.

   Aplikacja

   Toleriane Ultra to krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i atopowej.
   Niewielką ilość preparatu należy nanieść na oczyszczoną i osuszoną skórę. Równomiernie rozprowadzić i pozostawić do wchłonięcia.
   Krem stosować każdego dnia: najlepiej rano i/lub wieczorem.
   La Roche-Posay Toleriane Ultra Intensywna pielęgnacja kojąca z Neurosensyną zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.