SŁOWNIK

Czy istnieje pojęcie z zakresu dermatologii lub kosmetyki, którego nie rozumiesz? Zobacz pełną definicję w słowniku La Roche-Posay.

open menu
Powrót do listy terminów «P »

Produkty gamy Rosaliac

Produkty gamy Rosaliac są stworzone z myślą o skórze naczynkowej. W skład serii wchodzi 5 produktów doskonale zaspokajających potrzeby skóry ze skłonnością do zaczerwienień i tzw. „pajączków”.

Krem Rosaliac CC to kompleksowo korygujący krem stworzony do redukcji zaczerwienienia twarzy. Wyrównuje koloryt, zakrywając popękane naczynka. Do oczyszczania i demakijażu doskonale sprawdzi się Rosaliac – żel micelarny, który usunie zanieczyszczenia i ukoi wrażliwą skórę. Rosaliac Legere to intensywnie nawilżenie skóry. Ten preparat wzmacniający, przeciw zaczerwienieniom jest wskazany dla skóry normalnej i mieszanej, a Rosaliac UV Riche dla skóry suchej i bardzo suchej. Wzbogacony dodatkowo ochroną przed słońcem. Ostatnim z serii preparatem jest Rosaliac AR Intense – łagodzi i koi, wyrównuje koloryt skóry, zapobiega kolejnym zaczerwienieniom.

Seria doskonale rozumiejąca potrzeby skóry naczynkowej, intensywnie pielęgnuje wrażliwą skórę, dodatkowo ją wzmacniając.