SŁOWNIK

Czy istnieje pojęcie z zakresu dermatologii lub kosmetyki, którego nie rozumiesz? Zobacz pełną definicję w słowniku La Roche-Posay.

open menu
Powrót do listy terminów «P »

Produkty gamy Substiane [+]

Gama produktów Substiane [+] stworzona jest z myślą o potrzebach skóry dojrzałej. W serii znajdują się 3 kremy.

Substiane [+] to odbudowujący krem przeciwstarzeniowy . Produkt przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej. Skoncentrowana kuracja przeciwstarzeniowa niweluje pierwsze oznaki starzenia. Znacznie poprawia gęstość skóry i owal twarzy. Zmniejsza widoczność zmarszczek i daje efekt liftingu, odmładzając skórę.

Drugim produktem znajdującym się w serii jest Substiane [+] Exstra-riche. Różni się on od swojego poprzednika tym, że jest przeznaczony dla skóry suchej i bardzo suchej. Nastawiony na kompleksową walkę z oznakami starzenia dodatkowo silnie nawilża. Przeciwdziała odwodnieniu i przywraca elastyczność. Oba kremy zawierają kompleks odbudowujący skórę właściwą Linactyl i Pro-Xylane.

W gamie produktów znajduje się również krem pod oczy. Substiane odbudowujący krem przeciwstarzeniowy pod oczy. Jest to profesjonalista w dbaniu o delikatną skórę wokół oczu. Wygładza zmarszczki, niweluje opuchliznę i cienie. Sprawia, że skóra wygląda promiennie i młodo.

Produkty z gamy Substiane [+] są kierowane dla posiadaczek dojrzałej skóry, chcących zachować jak najdłużej młodzieńczy i świeży wygląd, dając przy tym komfort ich używania.