SŁOWNIK

Czy istnieje pojęcie z zakresu dermatologii lub kosmetyki, którego nie rozumiesz? Zobacz pełną definicję w słowniku La Roche-Posay.

open menu
Powrót do listy terminów «P »

Produkty z gamy Toleriane

Produkty z gamy Toleriane to pielęgnacja skóry wrażliwej. W skład kolekcji wchodzi 9 specjalistycznych produktów stworzonych po to, aby przynieść ulgę, ukoić i nawilżyć skórę.

Toleriane Ultra – ultra delikatna pielęgnacja okolic oczu. Formuła łagodząca zapobiega obrzękom, skóra pod oczami jest zregenerowana i bez podrażnień.

W skład serii wchodzi również Toleriane Ultra na noc. Jest to intensywnie skoncentrowana pielęgnacja nawilżająca do bardzo wrażliwej skóry z Neurosensyną.

W kolekcji znajdują się również 2 mleczka do demakijażu. Pierwsze to Toleriane – pielęgnujące mleczko do demakijażu w szczególności dedykowane dla suchej skóry. Drugi produkt to Toleriane – preparat do demakijażu oczu. Mogą je używać osoby noszące szkła kontaktowe.

W bogatej gamie produktów Toleriane znajdziemy również 2 kremy ochronne: Toleriane – kojący krem o lekkiej konsystencji oraz Toleriane – kojący krem ochronny o bogatej konsystencji. Pierwszy stworzony z myślą o skórze alergicznej. Drugi to ideał dla skóry suchej i szorstkiej.

Dwa kolejne kremy to produkty kojące : Toleriane Ultra dla skóry atopowej i alergicznej oraz Toleriane Ultra Fluid do skóry normalnej i mieszanej. Oba produkty stworzone z myślą o przyniesieniu ukojenia i złagodzeniu podrażnień.

Kolekcje kończy żel do mycia twarzy do skóry normalnej i mieszanej który zapewnia doskonałe i głębokie oczyszczenie.

Produkty Toleriane to kojący okład zapewniający komfort wymagającej skórze.