Skóra bardzo wrażliwa, alergiczna

Czy masz problem z bardzo wrażliwą i alergiczną skórą twarzy? Zwykłe kosmetyki do demakijażu i oczyszczania wywołują podrażnienia i zaczerwienienia, a kremy nie przynoszą ulgi Twojej skórze? Poznaj dermokosmetyki marki La Roche-Posay z serii Toleriane oraz specjalistyczną Wodę Termalną. Dzięki tym produktom zapewnisz swojej skórze odpowiednią pielęgnację i skuteczną ochronę. Specjalna formuła została opracowana w taki sposób, aby nie wywoływać podrażnień i nie powodować alergii.

Nadmierna produkcja sebum - jak przeciwdziałać świecącej skórze?

Nadmierna produkcja sebum jest typowa dla skóry tłustej i trądzikowej. Wynika z zaburzeń gruczołów łojowych, najczęściej wywołanych przez grę hormonów, ale nie tylko. Łojotok, bo tak powszechnie mówi się o nadmiernym wydzielaniu sebum, to problem nie tylko zdrowotny, ale także estetyczny. Błyszcząca, niemal świecąca się skóra to mankament urody, który niełatwo zwalczyć, a jednak nie jest to niemożliwe.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
v_topic-your_skin_in_sun-expert (LP54466).jpg

3 pytania do eksperta


« Jaka jest różnica między bardzo wrażliwą skórą a skórą skłonną do alergii? »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty