Skóra bardzo wrażliwa, alergiczna

Czy masz problem z bardzo wrażliwą i alergiczną skórą twarzy? Zwykłe kosmetyki do demakijażu i oczyszczania wywołują podrażnienia i zaczerwienienia, a kremy nie przynoszą ulgi Twojej skórze? Poznaj dermokosmetyki marki La Roche-Posay z serii Toleriane oraz specjalistyczną Wodę Termalną. Dzięki tym produktom zapewnisz swojej skórze odpowiednią pielęgnację i skuteczną ochronę. Specjalna formuła została opracowana w taki sposób, aby nie wywoływać podrażnień i nie powodować alergii.

Objawy stresu widoczne na Twojej skórze

Chociaż powszechnie wiadomo, że przewlekły stres negatywnie oddziałuje na nasz organizm, niewiele mówi się o wpływie stresu na skórę. A przecież kiedy się denerwujemy, to właśnie skóra - największy ludzki narząd - reaguje w pierwszej kolejności zmarszczeniem brwi, napięciem mięśni, skrzywieniem ust w grymasie. Jednak objawy stresu to nie tylko zmarszczki mimiczne, ale także na przykład trądzik! Przekonaj się, że stres nie jest niewidoczny, a jego skutki odbijają wyraźne piętno na Twojej twarzy!

v_topic-your_skin_in_sun-texture
ImgPush3Questions_W przypadku wrażliwej skóry, należy stosować płyny do oczyszczania, które nie wymagają spłukiwania, razem z wodą termalną w sprayu

3 pytania do eksperta


« W przypadku wrażliwej skóry, należy stosować płyny do oczyszczania, które nie wymagają spłukiwania, razem z wodą termalną w sprayu »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty