Skóra
naczynkowa

Masz skórę naczynkową, przez co podrażnienia i zaczerwienienia na twarzy to nieodłączny element twojej codzienności? Zapomnij o tych przykrych dolegliwościach dzięki dermokosmetykom z serii Rosaliac od La Roche-Posay. Jest to linia, która została stworzona specjalnie z myślą o skórze naczynkowej i odpowiada na wszystkie jej potrzeby, chroniąc i niwelując zaczerwienienia.

Sprawdzone sposoby na naczynka - zobacz, jak się ich pozbyć!

Skóra naczynkowa zazwyczaj dotyka kobiety o suchej, delikatnej skórze, wrażliwej na czynniki zewnętrze, skłonnej do podrażnień i zaczerwienień. Pękające naczynka potrafią być powodem zawstydzenia i obniżonej samooceny. Skóra naczynkowa wymaga specjalnej troski. Rozszerzone naczynka, popękane naczynka na twarzy, naczynka na nosie - jak odpowiednio dbać o tak delikatną skórę? Jakie krem do twarzy będzie najlepszy? Czy krem na naczynka pomoże pozbyć się krępującego problemu lub chociaż delikatnie go zredukować? Poznaj sprawdzone sposoby na naczynka i przekonaj się, jaka metoda będzie dla Ciebie najlepsza!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
v_topic-your_skin_in_sun-expert (LP54466).jpg

3 pytania do eksperta


« Lasery do terapii naczyniowej dają doskonałe rezultaty w leczeniu trądziku różowatego »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty