Skóra wrażliwa
na golenie

Golenie twarzy powoduje swędzenie, ściągnięcie i pieczenie skóry? Poznaj Wodę Termalną z La Roche-Posay, która ma właściwości kojące i zmiękczające. Po zastosowaniu skóra jest zregenerowana, a dodatkowo odczuwalnie miękka i przyjemna w dotyku.

Łojotokowe zapalenie skóry - dowiedz się jak sobie z nim radzić?

Łojotokowe zapalenie skóry to powszechnie występująca, przewlekła i nawrotowa choroba. Wbrew swojej nazwie, nie zawsze jest związane z występowaniem zwiększonej ilości łoju i tłustej skóry. Schorzenie zazwyczaj pojawia się na owłosionej skórze, na przykład na skórze głowy lub klatce piersiowej u mężczyzn. Może wystąpić również na skórze gładkiej, na obszarze bogatym w gruczoły łojowe jak skrzydełka nosa. I chociaż o wiele częściej chorują mężczyźni, to wygląd chorej skóry powoduje taki sam dyskomfort u przedstawicieli obu płci.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
v_topic-your_skin_in_sun-expert (LP54466).jpg

3 pytania do eksperta


« Niektóre nawyki mogą zapobiegać podrażnieniom. Kiedy skóra nie jest dobrze przygotowana, golenie może być nieprzyjemne! »