Skóra wrażliwa
na golenie

Golenie twarzy powoduje swędzenie, ściągnięcie i pieczenie skóry? Poznaj Wodę Termalną z La Roche-Posay, która ma właściwości kojące i zmiękczające. Po zastosowaniu skóra jest zregenerowana, a dodatkowo odczuwalnie miękka i przyjemna w dotyku.

Poznaj przyczyny nadmiernej potliwości pod pachami i pozbądź się dyskomfortu!

Wydzielanie się potu jest zdrowe i naturalne, dzięki niemu usuwane są toksyny z organizmu oraz regulowana jest temperatura ciała. Jednak nadpotliwość pach sprawia, że czujemy dyskomfort i wstydzimy się przebywać wśród ludzi. Aby pozbyć się tego przykrego problemu, należy poznać jego przyczyny! Nadmierna potliwość pach ma kilka źródeł. Sprawdź, czy któreś jest powodem Twojego dyskomfortu.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-expert.jpg

3 pytania do eksperta


« Niektóre nawyki mogą zapobiegać podrażnieniom. Kiedy skóra nie jest dobrze przygotowana, golenie może być nieprzyjemne! »