Wypadanie
włosów

Zauważyłaś wzmożone wypadanie włosów? Postaw na kompleksową pielęgnację od La Roche-Posay. Odpowiedzią na niego jest seria Kerium przeciw wypadaniu włosów. Dzięki innowacyjnemu, precyzyjnie skomponowanemu składowi, leczenie nadmiernego wypadania włosów jest bardziej skuteczne. Szampon Kerium redukuje mikropodrażnienia i silnie mocuje korzeń włosa w skórze głowy.

Choroby, które wpływają na wypadanie włosów

Wypadanie włosów to dolegliwość dotykająca coraz większą ilość kobiet. Jest to także naturalne zjawisko, które dotyczy wszystkich ludzi. Każdy człowiek traci dziennie około 100 włosów. Dlatego też nie można wpadać w panikę, jeśli liczba traconych włosów nie jest naprawdę duża. Jeżeli jednak stałaś się ofiarą nadmiernego wypadania włosów, nie możesz stać bezczynnie, czekając aż te same przestaną wypadać. Przede wszystkim musisz skonsultować się z lekarzem, który na podstawie badań krwi oceni przyczynę oraz skalę problemu. Niestety, sam szampon na wypadanie włosów nie jest w stanie rozwiązać problemu. Także tabletki na wypadanie włosów nie są najlepszym rozwiązaniem. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jakie choroby najczęściej powodują nadmierne wypadanie włosów oraz jak temu zaradzić!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
v_topic-your_skin_in_sun-expert (LP54466).jpg

3 pytania do eksperta


« Wybieram produkty, które okazały się skuteczne w hamowaniu wypadania włosów »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty