Wypadanie
włosów

Zauważyłaś wzmożone wypadanie włosów? Postaw na kompleksową pielęgnację od La Roche-Posay. Odpowiedzią na niego jest seria Kerium przeciw wypadaniu włosów. Dzięki innowacyjnemu, precyzyjnie skomponowanemu składowi, leczenie nadmiernego wypadania włosów jest bardziej skuteczne. Szampon Kerium redukuje mikropodrażnienia i silnie mocuje korzeń włosa w skórze głowy.

Jakie składniki powinien zawierać szampon na przetłuszczające się włosy?

Wiele mówi się o tym, jak odżywić mocno zniszczone i przesuszone pasma. Jednak Twój problem jest całkiem odwrotny! Już po kilku godzinach Twoje kosmyki są przyklapnięte i smutno zwisają wokół twarzy. Sen z powiek spędza Ci głównie przetłuszczająca się skóra głowy - nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez porannego umycia włosów! A mimo to jeszcze w ciągu dnia masz wrażenie, że znowu przydałoby im się solidne oczyszczanie… Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy i jak z nim walczyć? Dowiedz się, jak dbać o włosy ze skłonnością do przetłuszczania się i pożegnaj problem na długo!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
v_topic-your_skin_in_sun-expert (LP54466).jpg

3 pytania do eksperta


« Wybieram produkty, które okazały się skuteczne w hamowaniu wypadania włosów »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty