Trądzik sam nie zniknie

Wspólnie z dermatologami wspieramy cię w walce z 
niedoskonałościami!

Oczyszczanie skóry trądzikowej? Odkryj Żel Oczyszczający EFFACLAR

Odkryj, czemu EFFACLAR Oczyszczający Żel jest idealnym początkiem rutyny pielęgnacyjnej skutecznie zwalczającej trądzik.

LP50542_big.png

Domowe oczyszczanie twarzy trądzikowej – czym się kierować przy wyborze produktów?

Oczyszczanie twarzy w domu może być tak samo skuteczne jak zabiegi oczyszczające na twarz u kosmetyczki, a czasami nawet bardziej. Ale pod jednym warunkiem. Musisz sięgać po kosmetyki do oczyszczania twarzy, które zostały dedykowane specjalnie do skóry trądzikowej. Dlaczego? To najlepszy sposób na to, jak prawidłowo oczyszczać skórę twarzy, żeby dodatkowo jej nie narażać na uszkodzenia. Zawierają one składniki przeciwdziałające niedoskonałościom, jednocześnie pozostając delikatne, dzięki czemu oczyszczanie twarzy z zaskórników jest w pełni bezpieczne. Marzy ci się skuteczne oczyszczanie twarzy? EFFACLAR Oczyszczający Żel do skóry tłustej to produkt myjący o konsystencji żelu, który po aplikacji przemienia się w delikatną piankę oczyszczającą. Opracowany specjalnie z myślą o wrażliwej skórze tłustej jest bardzo delikatny, ale dzięki niemu dokładne oczyszczanie twarzy jest skuteczne i komfortowe.

Na czym polega oczyszczanie twarzy EFFACLAR Oczyszczającym Żelem

Dobre oczyszczanie twarzy jest regularne i częste. EFFACLAR Oczyszczający Żel jest na tyle delikatny, że oczyszczanie skóry trądzikowej można wykonywać nawet dwa razy dziennie. Wprowadź go do swojej porannej i wieczornej rutyny pielęgnacyjnej, przed tonizacją i nawilżeniem. Jak zrobić oczyszczanie twarzy w domu za jego pmocą? Żel jest łatwy w użyciu i gładko rozprowadza się na skórze. Wmasuj go w skórę kolistymi ruchami, a następnie spłucz twarz. Dogłębne oczyszczanie twarzy sprawi, że od razu poczujesz się lepiej, a twoja skóra będzie ukojona i odświeżona. Co daje oczyszczanie twarzy żelem? Przede wszystkim znacznie zmniejsza produkcję sebum, usuwa także zabrudzenia, co od razu wpływa na zmniejszenie pojawiania się wyprysków i zmian skórnych. Codzienne oczyszczanie skóry twarzy w domu to najlepszy sposób na pożegnanie się z zaskórnikami i trądzikiem.

Co do oczyszczania twarzy: najlepsze składniki

Formułę Oczyszczającego Żelu EFFACLAR wzbogacono wodą termalną z La Roche-Posay oraz pidolanem cynku. Składniki te sprawiają, że EFFACLAR Żel jest delikatny dla naturalnej bariery ochronnej skóry i zmniejsza ryzyko podrażnienia. Formuła bez parabenów i bez mydła oraz krótka lista składników czynią z niego bezpieczny produkt. To sposób na to, jak oczyszczać skórę twarzy, która jest bardzo wrażliwa i podatna na pojawianie się stanów zapalnych.

Skóra trądzikowa często jest bardzo wrażliwa. Pojawia się wówczas obawa, że preparaty do oczyszczania twarzy podrażnią cerę i spotęgują inne problemy. EFFACLAR Oczyszczający Żel został poddany restrykcyjnym testom także pod kątem wrażliwej skóry.

Teraz, gdy już masz wybrany fundament swojej rutyny pielęgnacyjnej, możesz zacząć dobierać do niej produkty zwalczające trądzik i niedoskonałości. Wypróbuj EFFACLAR Tonik Mikrozłuszczający, zwężający pory skóry, by oczyszczanie twarzy trądzikowej w domu było jak najbardziej skuteczne. Następnie sięgnij po krem EFFACLAR DUO(+), który zwalcza niedoskonałości i przeciwdziała nawrotom trądziku, jednocześnie matując i nawilżając skórę.

Porady zawarte w tym artykule to jedynie ogólne wytyczne.
W przypadku wątpliwości lub gdy rozpoczynasz nową kurację skonsultuj się ze specjalistą - lekarzem dermatologiem.

36865
|56965||

Kompleksowa pielęgnacja skóry trądzikowej

Dowiedz się więcej na temat pielęgnacji skóry trądzikowej