CICAPLAST BAUME B5 SPF50 Cicaplast, od La Roche-Posay
  • Facebook
Nowość

CICAPLAST
BAUME B5 SPF50

Odbudowuje naskórek. Koi. Ochrona przeciw przebarwieniom.

3337875517300
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Cicaplast Baume B5 SPF 50 od La Roche-Posay to niezawodny krem dla podrażnionej skóry oraz pokrytej tatuażem, w celu zabezpieczenia jej przed szkodliwym działaniem promieni UV. Cicaplast odbudowuje naskórek, koi skórę, a także chroni ją przed powstawaniem brązowych i czerwonych przebarwień. Zaawansowana formuła kremu przynosi natychmiastową ulgę oraz przeciwdziała swędzeniu i pieczeniu skóry.

Tubka 40ml

CICAPLAST BAUME B5 SPF50 Cicaplast, od La Roche-Posay

Właściwości

Podrażnienia skóry. Skóra z tatuażem narażona na działanie promieni UV.
Optymalnie regeneruje naskórek [Madekasozyd]. Przynosi ulgę i komfort, przeciwdziała swędzeniu skóry [Pantenol]. Zapobiega powstawaniu czerwonych i brązowych przebarwień oraz chroni skórę z tatuażem. [Bardzo wysoka ochrona UVA/UVB SPF 50] + [Procerad™, opatentowany ceramid]
Zmniejszenie zaczerwienienia. Zmniejszenie uczucia pieczenia.

Rezultaty

Skóra jest zregenerowana i chroniona przed powstawaniem przebarwień, a uczucie dyskomfotu zostaje złagodzone

Stosowanie

Nie stosować na rany.
Omijać okolice ust i oczu.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Cicaplast Baume B5 - bardzo uniwersalny krem!!! ”

Cicaplast od La Roche-Posay jest ze mną już bardzo długo. Sięgam po niego w różnych sytuacjach. Jak mam zaczerwienioną i podrażnioną twarz. Jak chcę zlikwidować jakieś przebarwienia, ale też na znamiona, gdy wychodzę się opalać, bo tek krem ma filtr SPF 50. To bardzo uniwersalny produkt, a przy tym naprawdę skuteczny, co rzadko się spotyka… Nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez tego kremu do twarzy.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Dobry krem łagodzący po tatuażu ”

Krem Cicaplast Baume b5 kupiłem jakiś tydzień temu bezpośrednio po wykonaniu tatuażu na moim ramieniu, gdy moja skóra była lekko podrażniona i zaczerwieniona po zabiegu. Cicaplast okazał się bardzo skutecznym “lekiem” na lekkie swędzenie skóry. To naprawdę dobry i kojący balsam regenerujący, który bardzo przydaje się w pierwszych momentach po wykonaniu tatuażu. Zostało mi go bardzo dużo w tubce i myślę, że wykorzystam go jako krem łagodzący podrażnienia po goleniu twarzy :-)

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Cicaplast Baume B5 - silnie regenerujący krem ”

O kremie Cicaplast Baume B5 La Roche Posay dowiedziałam się z pewnego forum internetowego, gdy szukałam jakiegoś silnego produktu do regeneracji skóry twarzy, który byłby w stanie poradzić sobie z niewielką blizną na mojej twarzy tuż po operacji. Cicaplast nie jest to typowy krem na blizny, ale na przebarwienia i skórę z tatuażem, ale jego właściwości łagodzące i przyspieszające gojenie bardzo dobrze sprawdziły się w moim przypadku. Dokonałam odbudowy i odnowy naskórka. Jestem szczęśliwa! :-)

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Dobry krem ochronny na świeżo zrobiony tatuaż ”

Niedawno zrobiłam sobie tatuaż i nie chcąc rezygnować z opalania, postanowiłam kupić jakiś dobry krem ochronny. Zdecydowałam się na Cicaplast Baume B5 od La Roche-Posay ze względu na dobrą cenę oraz wysoki filtr SPF 50. To był strzał w dziesiątkę! Ten krem nie tylko zapewnia mi skuteczną ochronę przed podrażnieniami i szkodliwym działaniem promieni UV, ale i przynosi ulgę oraz komfort, dzięki czemu skóra już nie swędzi. Gorąco polecam!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Skuteczny krem na przebarwienia ”

Krem cicaplast baume b5 od La Roche Posay poleciła mi pani dermatolog, gdy po wakacjach przyszłam do jej gabinetu z drobnymi przebarwieniami posłonecznymi. Powiedziała mi, że jest to skuteczny krem do twarzy na przebarwienia, który ochroni moją skórę przed szkodliwym działaniem słońca. No i się nie pomyliła. Cicaplast baume b5 smaruję nie tylko skórę swojej twarzy, ale też dłoni, gdyż zauważyłam na nich plamki starcze. W obydwu przypadkach ten produkt sprawdza się znakomicie.