La Roche-Posay Woda termalna z La Roche-Posay zdjęcie
  • Facebook

WODA TERMALNA
Z LA ROCHE-POSAY

Kojąca woda termalna z La Roche-Posay to krystalicznie czysta woda traktowana jako neutralny środek leczniczy. Wspomaga leczenie oraz codzienną pielęgnację skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej i podrażnionej czynnikami zewnętrznymi.

3433422404403
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega


Woda termalna z La Roche-Posay posiada właściwości łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia na skórze. Koi i wzmacnia skórę, zabezpieczając ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym chroni skórę przed zagrożeniami środowiskowymi, a także wolnymi rodnikami przeciwdziałając tym samym procesowi starzenia się skóry.
Dzięki unikalnej kombinacji soli mineralnych i oligoelementów, takich jak Selen, woda termalna z La Roche-Posay posiada potwierdzone naukowo, naturalne działanie łagodzące, ochronne i przeciwutleniające. Zmiękczające i kojące właściwości wody termalnej pozwalają na poprawę kondycji bardzo wrażliwej i podrażnionej skóry u dzieci i dorosłych, a także skóry po zabiegach dermatologicznych i dotkniętej różnorodnymi problemami skórnymi.

Woda termalna z La Roche-Posay skutecznie koi skórę i redukuje powstałe na jej powierzchni podrażnienia i zaczerwienienia. Wspomaga codzienną pielęgnację skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej i podrażnionej przez czynniki zewnętrzne. Łagodzi i zmniejsza podrażnienia powstałe również w wyniku przeprowadzonych terapii dermatologicznych.

Woda termalna wykazuje działanie łagodzące, zmiękczające, antyoksydacyjne i ochronne. Minimalizuje powstałe na skórze podrażnienia i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się poprzez wzmacnianie naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki skutecznym właściwościom przeciwutleniającym hamuje proces powstawania wolnych rodników i przeciwdziała starzenia się skóry. Woda termalna pozwala na dogłębne nawilżenie naskórka, redukując nieprzyjemne uczucie suchości, ściągnięcia i swędzenia skóry. Pozostawia skórę gładką, miękką, elastyczną i dobrze zabezpieczoną przed działaniem czynników zewnętrznych.

Dzięki wysokiej jakości i rygorystycznie przeprowadzonym badaniom naukowym woda termalna z La Roche-Posay posiada klinicznie udowodnione właściwości łagodzące i przeciwdziałające podrażnieniom. Produkt stanowi podstawową pielęgnację skóry szczególnie wrażliwej, narażonej na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych  oraz podrażnionej w wyniku przebytych zabiegów dermatologicznych. Woda termalna jest dobrze tolerowana przez skórę dorosłych i dzieci, a także skórę dotkniętą różnymi problemami skórnymi.

Spray 150 ml / 300ml.

La Roche-Posay Woda termalna z La Roche-Posay zdjęcie

Właściwości

Woda termalna z La Roche-Posay przeznaczona do podstawowej pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej - skłonnej do podrażnień i zaczerwienień. Odpowiednia dla skóry podrażnionej w wyniku działania słońca, po przebytych zabiegach dermatologicznych oraz przy problemach skórnych, którym towarzyszy stan zapalny. Preparat może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci.

Woda termalna bogata w unikalną kombinację minerałów i śladowych pierwiastków trwale wzmacnia i chroni skórę:

przy podrażnieniach i zaczerwienieniu,
po zabiegach dermatologicznych i estetycznych,
przy pieczeniu, swędzeniu i ściągnięciu skóry,
w przypadku pieluszkowego zaczerwienienia skóry,
po ekspozycji i kąpielach słonecznych,
przy podrażnieniach i oparzeniach słonecznych,
po goleniu i depilacji,
przy atopowym zapaleniu skóry,
przy alergii skórnej,
przy trądziku różowatym,
przy łuszczycy,
przy egzemie,
po demakijażu.

Woda termalna stanowi też skuteczną metodę orzeźwienia w trakcie rutynowej pielęgnacji. Sprawdza się jako preparat odświeżający skórę po aktywności fizycznej lub w trakcie podróży. Dzięki swoim skutecznym właściwościom antyoksydacyjnym i hamującym powstawanie wolnych rodników, woda termalna może być stosowana w celu przeciwdziałania procesowi starzenia się skóry. Stosowanie wody termalnej z La Roche-Posay wpływa bardzo korzystnie na ogólną kondycję skóry - preparat zmiękcza i wygładza skórę, wzmacnia jej barierę ochronną i skutecznie zabezpiecza ją przed działaniem czynników zewnętrznych.

Kojąca woda termalna z La Roche-Posay to krystalicznie czysta i aksamitna woda traktowana jako neutralny środek leczniczy. Wspomaga leczenie oraz codzienną pielęgnację skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej i podrażnionej czynnikami zewnętrznymi. Produkt stanowi też skuteczną metodę orzeźwienia w trakcie rutynowej pielęgnacji.

Woda termalna z La Roche-Posay posiada skuteczne właściwości łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia na skórze. Koi i wzmacnia skórę, zabezpieczając ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym chroni skórę przed zagrożeniami środowiskowymi, a także wolnymi rodnikami przeciwdziałając tym samym procesowi starzenia się skóry.

Woda termalna z La Roche-Posay wykazuje właściwości nawilżające naskórek, dzięki czemu jest w stanie redukować nieprzyjemne uczucie suchości, ściągnięcia, swędzenia i pieczenia skóry. Produkt zmiękcza i wygładza skórę, przez co staje się ona delikatniejsza i przyjemniejsza w dotyku.

Dzięki unikalnej kombinacji soli mineralnych i oligoelementów, takich jak Selen, woda termalna z La Roche-Posay posiada potwierdzone naukowo, naturalne działanie łagodzące, ochronne i przeciwutleniające. Zmiękczające i kojące właściwości wody termalnej pozwalają na skuteczną poprawę kondycji bardzo wrażliwej i podrażnionej skóry u dzieci i dorosłych, a także skóry po zabiegach dermatologicznych i dotkniętej różnorodnymi problemami skórnymi.

Skuteczność

Woda termalna z La Roche-Posay posiada klinicznie udowodnione właściwości kojące, łagodzące oraz przeciwdziałające podrażnieniom i wolnym rodnikom. Skuteczność działania wody termalnej gwarantuje pierwsze europejskie centrum terapii termalnej zajmujące się wyłącznie problemami dermatologicznymi.

Laboratorium dermatologiczne stale współpracuje z ponad 25000 dermatologów na całym świecie. Dzięki temu jest w stanie łączyć unikalne właściwości wody termalnej z doświadczeniem i wiedzą specjalistów na temat skóry wrażliwej. Przy współpracy z niezależnymi zespołami medycznymi przeprowadzane są rygorystyczne badania kliniczne, które mają na celu zaobserwowanie rzeczywistej skuteczności wody termalnej oraz jej tolerancji u osób ze skórą wrażliwą, podrażnioną, alergiczną i atopową.

Nadzwyczajne właściwości wody termalnej z La Roche-Posay były przedmiotem 9 analiz naukowych przeprowadzonych w Laboratorium Dermatologicznym La Roche-Posay. Dzięki temu zostały odkryte wszelkie jej oblicza, które pozwoliły uznać jej skuteczne działanie.

Skuteczność wody termalnej z La Roche-Posay potwierdzają dermatolodzy na całym świecie, polecając ją milionom kobiet, mężczyzn i dzieci, zmagających się ze skłonnością do podrażnień i zaczerwienień na skórze. Woda termalna skutecznie poprawia kondycję skóry bardzo wrażliwej i podrażnionej, przynosząc jej wyczekiwany efekt ukojenia. Woda termalna zmniejsza uczucie pieczenia i swędzenia naskórka, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, koi skórę po zabiegach kosmetycznych, a także stanowi doskonałe zwieńczenie codziennej pielęgnacji skóry.

Rezultaty

Woda termalna z La Roche-Posay przynosi odczuwalny efekt ukojenia wrażliwej i podrażnionej skóry. Podrażnienia i zaczerwienienia zostają zminimalizowane, a  uczucie pieczenia i ściągnięcia naskórka natychmiast zredukowane. Po zastosowaniu wody termalnej skóra jest miękka, wygładzona, elastyczna i przyjemna w dotyku.

Regularne stosowanie wody termalnej z La Roche-Posay pozwala wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry, a tym samym zwiększyć jej odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dzięki systematycznej aplikacji wody termalnej zmniejsza się skłonność skóry do podrażnień i zaczerwienień. Kojące działanie składników aktywnych sprawia, że jest to podstawowy produkt do pielęgnacji bardzo wrażliwej i podrażnionej skóry.

Antyoksydacyjne właściwości wody termalnej z La Roche-Posay sprawiają, że wspomaga walkę ze starzeniem się skóry. Unikalne połączenie soli mineralnych i oligoelementów pomaga zahamować proces powstawania wolnych rodników, a tym samym zachować na dłużej młody wygląd skóry. Woda termalna z La Roche-Posay przechowywana w lodówce pełni również rolę chłodzącej i odświeżającej mgiełki do twarzy lub ciała.

Mikronizowane kropelki wody w sprayu natychmiast docierają w głąb skóry, przynosząc rezultat ukojenia, odświeżenia, łagodzenia podrażnień i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Stosowanie wody termalnej z La Roche-Posay bardzo korzystnie wpływa na kondycję każdego rodzaju skóry, w tym kondycję skóry dorosłych i dzieci.

Stosowanie

Wodę termalną z La Roche-Posay można stosować rano i wieczorem: na oczyszczoną skórę twarzy przed nałożeniem kremu. Wystarczy rozpylić niewielką ilość wody w sprayu na skórę, trzymając pojemnik w odległości ok. 30 cm od twarzy lub ciała. Po aplikacji wody termalnej należy odczekać ok. 2-3 minuty, by minerały i śladowe pierwiastki mogły wchłonąć się w głąb skóry, a następnie, jeśli istnieje potrzeba, delikatnie zebrać nadmiar preparatu przyciskając miękką chusteczkę do skóry.

WSKAZÓWKI STOSOWANIA

Wodę termalną z La Roche-Posay można stosować o dowolnej porze dnia w celu odświeżenia lub ukojenia skóry.
Preparat można również aplikować na wykonany wcześniej makijaż, by przedłużyć jego trwałość.
Twarz najlepiej spryskiwać wodą okrężnymi ruchami, by móc rozprowadzić preparat równomiernie na całej jej powierzchni.
Przy pomocy wody termalnej w sprayu można wykonać łagodząco-kojący kompres na twarz, spryskując chusteczkę lub wacik obficie wodą, a następnie przykładając je do wybranego fragmentu twarzy (np. pod oczy) przez ok. 10 min.
Woda termalna z La Roche-Posay może zastąpić zwykłą wodę z kranu lub tonik do twarzy podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.
Dla uzyskania działania chłodzącego, wodę termalną należy przechowywać w lodówce.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ Woda termalna - mgiełka o wielkiej mocy ”

Woda termalna w spray’u POLECAM!!!!!!!!!!!!! Skład wody termalnej jest bardzo naturalny. To kosmetyk bez żadnych sztucznych substancji, jak silikony, parabeny, konserwanty, dlatego można ją bezpiecznie stosować nawet jak ktoś ma wrażliwy typ skóry. Na naturalny skład wody termalnej wskazuje już jej sama nazwa. Jest wydobywana z naturalnych źródeł, dlatego też nie tylko nie ma żadnych szkodliwych dla skóry zanieczyszczeń (jak na przykłąd woda z kranu pełna chloru i kamienia), ale także zawiera wiele minerałów, które są dla skóry bardzo dobre. Jak działa woda termalna? Oczyszcza, nawilża, odświeża, schładza, przyspiesza leczenie skóry, ma działanie matujące, a poza tym świetnie utrwala makijaż!!! Można po jej użyciu czuć przez chwilę jakby ściągnięcie skóry, ale to nic groźnego :D Sposób użycia wody termalnej jest bardzo prosty. Woda termalna to spray, wystarczy kilka razy nacisnąć, aby rozniecić przyjemnie chłodzącą mgiełkę na twarzy. Trzeba chwilkę poczekać, aby woda się wchłonęła, a potem albo zmyć wacikiem, albo zostawić, żeby sama całkiem wyschła i wsiąkła. Stosowanie wody termalnej jest banalnie proste! :D Gdzie kupić wodę termalną: sklepy internetowe, apteki, raczej w drogeriach nie spotkałam. Ile kosztuje? To zależy od pojemności produktu. Woda termalna mini to koszt już około 20zł - może nawet mniej. 150 ml jest za 29zł. WIIĘC CENA PRZYSTĘPNA :D Acha i tak, pojemność też jest atutem. Dostępne są wody termalne mini, 150ml i 300 ml - więc każdy może wybrać taką pojemność, jaka jest dla niego najlepsza!!!

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Woda termalna i dla mamy i dla dziecka :) ”

Wodę termalną używam już bardzo długo i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam problem z często przesuszającą się skórą, więc moja pani dermatolog powiedziała mi, żebym przestała obmywać twarz wodą z kranu, a zamiast tego zaczęła stosować albo płyny micelarne, albo właśnie wodę termalną. Poza tym zostałam pouczona, że nie powinnam wycierać twarzy ręcznikiem, a raczej płatkami kosmetycznymi czy ręcznikami papierowymi. Ponieważ płyny micelarne już znałam i w zasadzie niewiele mi pomagały, a poza tym i tak ta lekko tłustawą warstewkę musiałam zmywać wodą z kranu, dlatego też zdecydowałam się na drugą opcję, czyli wodę termalną. I tak się zaczęło. Już dobre kilka miesięcy kupuję wodę termalną 150 ml Cena jest przystępna, a kosmetyk wydajny. Przestałam obmywać twarz wodą z kranu, w zasadzie nie wycieram twarzy ręcznikiem i widzę wyraźną poprawę mojej skóry. Mam mniej suchej łuszczącej się skóry i innych niedoskonałości. Zaczynam się powoli pozbywać problemu. Ale jest jeszcze coś. Od kilku miesięcy jestem mamą. Mój maluszek dostał pieluchowego odparzenia skóry i bardzo trudno było mi to wyleczyć. Nie słyszałam o tym aby stosować wodę termalną dla noworodka, ale już z bezsilności ją wykorzystałam na jego problemy. I okazało się, że ranki zaczęły się goić. Oczywiście stosowałam też inne rzeczy, ale jakoś po zastosowaniu tego spray-u wszystko ruszyło. Dlatego też gorąco polecam wszystkim mamom wodę termalną dla noworodków no i dla nich samych oczywiście!!! To bezpieczny produkt o niepozornie wielkiej mocy :D tym bardziej, że jak widać na moim przykładzie można używać wody termalnej do czego tylko się chce! Pozdrawiamy promiennie D&T :)

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ Cud, miód, malina - woda termalna z La Roche-Posay ”

Woda termalna z La Roche-Posay - polecam wszystkim bez wyjątku! To jest kosmetyk w spreyu, który nie tylko doskonale nawilża i odświeża skórę, ale także bardzo skutecznie rozprawia się z jej niedoskonałościami. Miałam problem z przebarwieniami i od kiedy zaczęłam używać wody termalnej z La Roche-Posay, mój krem na przebarwienia zaczął być bardziej skuteczny. Dziś w zasadzie nie mam już śladu przebarwień. Woda termalna ma zbawienny wpływ na skórę, dlatego radzę wszystkim moim znajomym bliższym i dalszym, żeby przestały używać zwykłej kranówki do mycia twarzy - szczególnie, że woda jest u nas bardzo twarda - i przerzuciły się na wodę termalną z La Roche-Posay. Oczywiście one mają dużo do powiedzenia w temacie “płyn micelarny a woda termalna” :D hahaha, ale u mnie ta druga jest number ONE!!!!!!!! Dla mnie poranek z wodą termalną jest o wiele przyjemniejszy od płynu. Co nie oznacza, że płynu micelarnego się wyrzekłam na amen. Czasem stosuję, ale raczej po mocniejszym makijażu. Tak to wolę się na co dzień spryskać wodą termalną i starczy. Zresztą od kiedy poznałam tę firmę, używam tylko jej produktów, a poza tym większość to właśnie kosmetyki z wodą termalną, to znaczy tworzone na jej bazie. I bardzo dobrze, bo to naturalne produkty, a nie jakieś tam chińskie wymysły. Dla mnie woda termalna jest najlepsza!!!!!!!!!!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Woda termalna super dla skóry! ”

Podczas pewnych pięknych wakacji pojechałam do Aquaparku, aby dla urody i relaksu skosztować słynnych wód termalnych w Żywcu. Było tak baaaaaaaaardzo przyjemnie, że od tamtego czasu pokochałam baseny z wodą termalną, a w zasadzie samą wodę termalną :D Kąpiel w basenie z tą wodą pełną minerałów i jakichś tam super pierwiastków to była rozkosz dla mojego ciała i umysłu. Zrelaksowałam się na maksa, a moja skóra po wyjściu z wody była gładka jak pupcia niemowlaczka. Słyszałam już wcześniej o wodzie termalnej w spreyu, ale jakoś nigdy wcześniej tego nie wypróbowałam. Jakoś tak nie było okazji, bo już przyzwyczaiłam się do tych moich płynów micelarnych. Aż przyszła kryska na matyska! Kupiłam w aptece wodę termalną La Roche-Posay 150ml na wypróbowanie. Zapłaciłam jakieś 25 zł chyba, czy coś koło tego. A teraz w zasadzie się z nią nie rozstaję. Oczywiście z płynów na rzecz wody nie zrezygnowałam, bo to zupełnie różne kosmo. Jakby nie było to mój hicior - szczególnie latem. No nie jest to może to samo co basen z wodą termalną, ale nie ma co tak porównywać hehehe. Woda w spreyu bardzo dobrze odświeża skórę, nadaje jej takiej promienistości, wygładza ją i chłodzi. Dlatego jest super na upalne dni, na plażę czy też po solarce! Ja kiedy trzeba to odświeżam nią twarz nawet kilka razy dziennie. Polecam zarówno wodę termalną La Roche (300 ml, 150 ml, 50 ml jak kto chce) no i oczywiście kąpiele w wodach termalnych Żywca!!!

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Woda termalna z la roche-posay na 5tkę :) ”

Woda termalna z La Roche-Posay na 5tkę! To jeden z moich hitów kosmetycznych. Ogólnie woda termalna to niemalże naturalny kosmetyk pochodzący z mineralnych źródeł. Dzięki temu, że zawiera wiele dobroczynnych dla skóry pierwiastków i minerałów ma właściwości zmiękczające i kojące skórę. Tak, naczytałam się o tym na różnych stronach. I tak tak tak, wiem, że udowodniono psychologicznie, że jak się naczytamy o tym jak dany kosmetyk na nas działa, to od razu zauważamy u siebie jego efekty. Ale u mnie tak nie było. Ja się po prostu zgadzam w 100% z tym, co jest tam napisane, bo u mnie to się sprawdziło. Woda termalna z La Roche-Posay ma u mnie 5, bo: *jest przyjemna w użyciu, daje takie przyjemne uczucie chłodu, *odczuwalnie odświeża moją skórę i mogę ją normalnie stosować zamiast wody z kranu, *koi uczucie pieczenia po suchości i zaczerwienione miejsca, *wydaje mi się, że dzięki niej mam mniej niedoskonałości, *jest bardzo wydajna. Poza tym nie jest tak bardzo droga. Zazwyczaj zamawiam ją w internecie - w różnych sklepach, szukam gdzie taniej :P. Generalnie CENA WODY TERMALNEJ Z La Roche-Posay 150ml to nie całe 20zł. Chyba jak na wodę termalną to tanio, nie? Zreszta, kiedy się kupi więcej to nawet koszty wysyłki nie sa takie obciążające. Ale to zależy kto ile czego chce używać. Ja tą wodę kupuję prawie że hurtowo :D Polecam ją każdemu!!! Uważam, że to taki uniwersalny kosmetyk, który pomoże na różne problemy skóry i przynajmniej trochę zmniejszy niedoskonałości!!!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Strzał w 10! ”

Kupiłam wodę termalną La Roche-Posay w pobliskiej aptece za coś ok. 30zł. Pojemność 300ml, czyli dla mnie jak najbardziej optymalna. Stosuję ją codziennie od jakiegos miesiąca. Głównie myję twarz wodą termalną rano, przed nałożeniem makijażu. Po aplikacji ma się wrażenie faktycznie, że skóra jest ukojona. Muszę przyznać, że to jeden z przyjemniejszych w aplikacji kosmetyków, jakie miałam przyjemność stosować. Widzę też pewne rezultaty. W porównaniu wody termalnej do mojego poprzedniego płynu micelarnego musze przyznać, że płyn wypada słabo. Wiem, że jest teraz bardzo popularny, ale wydaje mi sie ze jednak przereklamowany. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Woda termalna La Roche Posay jest dla mnie o niebo lepsza, bo nie mam po niej tak napiętej skóry, ani tłustawej, jak po płynie micelarnym. Ale wiadomo, że efekty stosowania kosmetyków są bardzo indywidualne. Koszt jest nieco wyższy, ale to ledwie kilka złotych, więc nie mam z tym problemu. Poza tym w mojej przydomowej aptece ostatnio widziałam wode termalna w promocji, więc jak się postarać można ją dostać w nieco niższej cenie. Ogólnie rzecz ujmując woda termalna do mycia twarzy od La Roche Posay to dla mnie strzał w 10. Jest lekka, wydajna, nie ma zbyt wygórowanej ceny jak na taki dermokosmetyk, pozostawia skórę gładką, promienistą, taką odświeżoną, niedoskonałości się zmniejszyły, i wydaje mi się, że zmalały mi też cienie pod oczami, a więc czego chcieć więcej?! Potwierdzam, ze dla mnie woda termalna La Roche Posay to strzał w 10!!! Ogolnie to moge z czystym sumieniem polecic ją każdemu!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

4

“ Woda termalna La Roche-Posay ”

Czy ktoś może słyszał o tym, że można stosować wodę termalną jako utrwalacz makijażu? Coś mi sie obiło o uszy takiego i chciałabym się dowiedzieć o tym więcej. To jeśli ktoś wie, to niech tu napisze co wie. Dostalam od znajomej w prezencie wode termalna La Roche Posay 300 ml i wlasnie ja testuje. Niby zawsze stosuje ja rano, a potem robie codzienny zwykly make up no i moze faktycznie moze troche utrwala ten makijaz ale moze tylko mi sie to wydaje. Juz sama nie wiem No to wiec jak ktos z WAS zauważyl, że woda termalna jako utrwalacz makijażu to niech sie tu pochwali. A jak ktos jest ciekawy jakie ta woda termalna jakie ma działanie to wg mnie jest nawet dobra. Wczesniej nigdy nie mialam takiego kosmetyku, dlatego tez od razu mi sie spodobala, szczegolnie jak sie ja rozpyla. Jest bardzo przyjemna ta jej aplikacja. Wydaje sie jak taka przyjemna mgiełka. Wydaje sie ze skora po jej użyciu jest taka gładziuśka i jakby miała równą powierzchnie. Mam też troche niedoskonałosci skory i zdaje sie jakby ta woda termalna tez dobrze na nie dzialala, bo sie jakby troche zmniejszyły. Jedno co mi sie nie bardzo podoba to to ze pisza na opakowaniu zeby pozostawic ta wode termalna kosmetyczna na skorze. ale ja to nie lubie czekac az wsiąknie i zmywam wacikiem i mam luz. Ale chyba tak też działa, bo skóra jest po niej OK :) Jak sie nie mozecie zdecydowac na to jaka woda termalna bedzie najlepsza, to mysle ze mozecie spokojnie wyprobowac ta z La Roche Posay - u mnie bez zarzutu :)

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ La Roche Posay - najlepsza ”

Efekty wody termalnej La Roche-Posay są widoczne już po kilku dniach. Skóra staje się bardziej miękka, a podrażnienia zmniejszone. Bardzo przyjemne jest też samo jej stosowanie. Kto nie wie jak używać wody termalnej podpowiadam - Woda Termalna La Roche-Posay jest kosmetykiem w sprayu, więc wystarczy tylko spryskać nią skórę twarzy i poczekać aż się trochę wchłonie. Można ją zmywać, ale nie jest to konieczne (ja nie wycieram) Dobroczynne dla skóry efekty wody termalnej wynikają z tego, że jest to naturalny produkt, pochodzący prosto z mineralnych źródeł leżących we Francji. Na ich stronie jest zresztą napisane, że zawiera wiele cennych mikroelementów i pierwiastków, ciekawscy mogą sobie poczytać. Ważne jest także to, że można używać wodę termalną jako tonik. Potwierdzam to, jako że interesuję się kosmetologią toteż sprawdziłam, że woda termalna tak jak tonik przywraca skórze naturalne pH - czyli reguluje wskaźnik kwasowości. A to jest kluczowe dla skóry, bo zdrowa skóra ma odczyn lekko kwaśny. Jak skóra ma odczyn zasadowy to jest bardziej podatna na podrażnienia i wypryski. Co więcej kosmetyki o zbyt wysokim pH powodują, że skóra jest jakby ściągnięta. Oczywiście z WT tak nie ma... A ile kosztuje woda termalna? Ceny są różne, ale koszt tej od La roche-Posay to około 30 zł. Zresztą niezależnie od tego ile kosztuje woda termalna od tej firmy i tak tylko ją wybieram. Dla tych co się zastanawiają jaka najlepsza woda termalna mówię wprost - ta od La Roche-Posaya.

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ Dla mnie dobra ”

Mam cerę naczynkową i bardzo wrażliwą. Niestety wiele kosmetyków podrażnia i uczula moją skórę. Wieczorne mycie twarzy było dla mnie udręką, bo i toniki czy różne płyny musiałam usuwać wacikiem i przez to powodowałam zaczerwienienia i podrażnienia. Dlatego bardzo długo szukałam dla mnie odpowiedniego kosmetyku do demakijażu. Używałam już różnych specyfików, przetestowałam różne firmy. Jakoś długo zastanawiałam się nad wodą termalną - czy warto w ogóle? czy ona się sprawdzi? Wydawało mi się, że nie jest w stanie dobrze zmyć makijażu i że to raczej taki bajer na rynku. Ale w końcu z braku laku wpisałam w google: co to jest woda termalna i to, co przeczytałam przekonało mnie do zakupu, chociaż jeszcze wahałam się czy woda termalna czy płyn micelarny. Najpierw kupiłam wodę termalną La Roche Posay, potem płyn micelarny, ale ostatecznie wróciłam do wody La Roche. Okazało się, że to kosmetyk idealny dla mojej skóry, która naprawdę jest bardzo wrażliwa. Jest on dobry głównie dlatego, że stosuje się wodę termalną bez osuszania i wycierania twarzy, co dla skóry naczynkowej jest bardzo ważne. Przy usuwaniu makijażu bardzo często pojawiały mi się pajączki i zaczerwienienie, bo musiałam mocno przyciskać wacik, szczególnie w okolicy pod oczami. A z wodą termalną nie ma tego problemu. Dobrze zmywa mejkap i jest bardzo przyjemna dla skóry. Jak ktoś się zastanawia czy warto wodę termalną kupić, albo tak jak ja nie może się zdecydować czy woda termalna czy płyn micelarny, to niech skorzysta z mojego doświadczenia i wybierze wodę termalną, bo ona naprawdę ma cudowne właściwości. Szczególnie ta z La Roche-Posay!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Woda termalna La Roche-Posay - polecam w 100% ”

Ja szczególnie polecam tą wodę termalną na trądzik!!! To moja dermatolożka powiedziała, żebym na mój trądzik różowaty wypróbowała wodę termalna La Roche. No i wypróbowałam! Jest REWELACYJNA!!!!! I polecam każdemu! To jest woda termalna w sprayu, i rozpyla po twarzy taką mega kojącą mgiełkę. Skóra staje się po niej taka miękka. Wcześniej używałam toniku, a woda termalna to był dla mnie taki produkt z wyższej półki, taki nieosiągalny, bo nie mam za dużo kasy. No ale przekonalam się, poszłam do apteki i okazało się, że cena wody termalnej La Roche nie jest wcale taka wysoka. Kupiłam ją za niewiele ponad 20 zł +. No dobra, ale napisze dlaczego taka jestem nią zachwycona. No to tak: najlepsze, że to woda termalna w sprayu, i jak już napisałam, tworzy na twarzy taką bardzo przyjemną mgiełkę. Ponadto tak jak mi mówila lekarka to jest faktycznie bardzo dobra dla mojej biednej buzi, bo lagodzi podraznienia, których z resztą mam sporo. Dobrze zmywa makijaż, chociaż za bardzo się nie maluję, ale jak na moje potrzeby jest ok :) Ja poprostu robię tak, że psikam sobię tą wodę termalną do twarz,y a potem zmywam ją wacikiem kosmetycznym. I już. Skórę mam czystą, ukojoną no i mam wrażenie, że trądzik nieco się szybciej leczy - biorę też leki. Dlatego też piszę do wszystkich, co cierpią na trądzik różowaty, tak jak ja - wypróbujcie chociaż raz tej wody termalnej La Roche-Posay. Ja wypróbowałam i to chyba mój ulubiony kosmetyk :D

Wideo

Klikając odtwórz wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies serwisu YouTube.