TOLERIANE ULTRA OKOLICE OCZU  Toleriane, od La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin
Nowość

TOLERIANE ULTRA OKOLICE OCZU

Ultradelikatna pielęgnacja okolic oczu

3337872419522
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Toleriane Ultra od La Roche-Posay zapewnia intensywną oraz długotrwałą pielęgnację łagodzącą dla wrażliwej skóry wokół oczu. Produkt zapobiega również obrzękom oraz opuchnięciom. Efekty działania dermokosmetyku są widoczne natychmiastowo, w postaci uczucia komfortu i ulgi. Ultradelikatna pielęgnacja okolic oczu od La Roche-Posay to gwarancja dogłębnie nawilżonej skóry wokół oczu oraz świeżego spojrzenia.

Ultra-hermetyczne opakowanie z pompką 20 ml

TOLERIANE ULTRA OKOLICE OCZU  Toleriane, od La Roche-Posay

Właściwości

Innowacyjna formuła, by pielęgnować wrażliwe okolice oczu. Natychmiastowe działanie. Eliminuje obrzęki, pieczenie , szczypanie oraz podrażnienia. Idealny do delikatnej skóry.
La Roche-Posay Toleriane Ultra to profesjonalna pielęgnacja skóry wokół oczu. Działa od pierwszego zastosowania, zmniejszając dyskomfort i eliminując podrażnienia.
Wysoka skuteczność to zasługa obecności opatentowanego kompleksu [Neurosensyna + Niacynadmid] o działaniu przeciw obrzękom. Skład uzupełnia woda termalna La Roche-Posay, by koić, łagodzić podrażnienia i regenerować.
Krem pod oczy na opuchnięcia i szczypanie przeznaczony jest do pielęgnacji wrażliwej skóry. Nie zawiera parabenów, alkoholu, barwników oraz lanoliny.

Skuteczność

Skóra staje się miękka, zregenerowana i ukojona.
Potwierdza to test samooceny (grupa 51 osób):
• natychmiastowa ulga: wyraźne zmniejszenie uczucia swędzenia, szczypania i redukcja zaczerwienień,
• długotrwała ulga (po 4 tygodniach): zmniejszenie obrzęków i nawracających podrażnień.

Rezultaty

Nawilżający krem pod oczu Toleriane Ultra to intensywna kuracja przeciw podrażnieniom o długotrwałym działaniu. Natychmiast eliminuje uczucie dyskomfortu, przynosząc wyraźną ulgę. Znikają podrażnienia i obrzęki.

Stosowanie

Krem La Roche-Posay Toleriane Ultra to profesjonalna pielęgnacja skóry wokół oczu do codziennego stosowania.
Niewielką ilość preparatu należy nanieść na oczyszczoną i osuszoną skórę i równomiernie rozprowadzić w okolicach oczu. Pozostawić do wchłonięcia.
Stosować rano i /lub wieczorem w ramach codziennej pielęgnacji.

Składniki

Liczba opinii

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Ulubieniec ”

Krem Toleraine Ultra okolice oczu od razu skradł moje serce uroczym opakowaniem :) Krem zamknięty jest w przezroczystym, hermetycznym opakowaniu (widzimy stan zużycia) z przekręcaną pompką ( musimy zdejmować nakrętki). To tyle odnoście designu i udogodnień, a teraz czas na wnętrze, które jest równie ciekawe :) Delikatna formuła szybko się wchłania i pozostawia delikatną i nawilżoną skórę. Po dłuższym okresie stosowania mogę stwierdzić, że krem spełnia swoją rolę - nawilża, niesie ulgę i koi, a do tego nadaje się pod makijaż. Krem stał się moim ulubieńcem, zresztą znam kilka kosmetyków Toleriane i każdy idealnie spisał się w pielęgnacji mojej wrażliwej i alergicznej cery. Polecam :)