EFFACLAR
OCZYSZCZAJĄCY ŻEL

Oczyszczający żel do skóry tłustej

“Najskuteczniejsze oczyszczenie dla skóry tądzikowej”

O swoich próbach walki z cerą trądzikową mogłabym napisać książkę. Zmagam się z nim od okresu dojrzewania. Próbowałam już chyba wszystkich dostępnych kosmetyków na rynku. Jednak żaden nie dawał rezultatów dłuższych niż przez 2 tygodnie. Po tym czasie moja skóra uodparniała się i stan skóry powracał do tego, przed zastosowaniem kosmetyków. Do kosmetyków z serii EFFACLAR DUO podeszłam z dozą rezerwy. Słyszałam, pozytywne komentarze na temat skuteczności tych kosmetyków, ale przyznam szczerze nie wierzyłam w ich działanie na moją skórę, jeżeli przez tyle lat, żaden inny nie był mi w stanie pomóc. Miałam okazję testować Effaclar Duo (+) wraz z delikatnym żelem oczyszczającym. Żel pozytywnie mnie zaskoczył. Jest bardzo delikatny, już niewielka ilość żelu pieni się na skórze. Po używaniu żelu oraz kremu blizny trądzikowe, które zaczynałam mieć znacząco zmniejszyły się, a na mojej twarzy nie pojawiły się większe wypryski. Żel ustabilizował wydzielanie się serum i moja skóra stała się widocznie mniej tłusta. Spoglądanie w lustro nie kończy się już łzami w oczach i bezsilnością. Zaczynam widzieć poprawę stanu skóry, co mnie bardzo cieszy, jednak wiem, że to początek drogi Effaclar’owej i potrzeba dłuższej kuracji, by móc trwale cieszyć się zdrową i gładką skórą.

Przeczytaj

  Effaclar Oczyszczający żel do skóry tłustej od La Roche-Posay umożliwia dokładne oczyszczenie cery trądzikowej i wrażliwej jednocześnie. Zaawansowana formuła nie wysusza skóry, a obecne składniki sebo-regulujące, ograniczają nadmierne przetłuszczanie się i błyszczenie. Cera po zastosowaniu produktu jest idealnie odświeżona i promienna.

  Tuba 400 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Profesjonalna pielęgnacja skóry tłustej i wrażliwej. Innowacyjna formuła o potwierdzonej skuteczności. Głębokie oczyszczenie bez efektu wysuszenia skóry.

   La Roche-Posay Effaclar Żel to preparat zapewniający oczyszczanie skóry tłustej. Zapewnia uczucie komfortu i odświeżenia przy każdym zastosowaniu.
   Działa na kilku płaszczyznach jednocześnie:
   • skutecznie oczyszcza skórę tłustą
   • zawiera pochodną cynku o własciwościach seboregulujących.
   Żel Effaclar  jest niezwykle wydajny. Tylko kropla wystarczy, by pokryć oczyszczającą pianą całą skórę twarzy.
   Idealnie nadaje się do codziennego stosowania skóry tłustej ze skłonnością do podrażnień.

   Effaclar spotscan

   Innowacyjna aplikacja do skóry tłustej i trądzikowej

   ZRÓB DIAGNOZĘ.
    DOBIERZ PIELĘGNACJĘ.
    ŚLEDŹ POSTĘPY.

   SPRAWDŹ
   SPOTSCAN

   Skuteczność

   Działa natychmiast, precyzyjnie oczyszczajcą skórę. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum.Efekt? Skóra jest idealnie odświeżona.

   Aplikacja

   Żel oczyszczający La Roche-Posay z gamy Effaclar należy stosować codziennie w ramach porannej i/lub wieczornej pielęgnacji.
   Niewielką ilość preparatu należy nałożyć na zwilżone dłonie i spienić. Równomiernie nanieść na skórę twarzy, delikatnie masując. Dokładnie spłukać.
   La Roche-Posay Effaclar oczyszczający żel w piance do skóry tłustej i wrażliwej zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.