Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Panel 6:
Panel 6:
SKÓRA TŁUSTA I WRAŻLIWA
BARDZO WYSOKA OCHRONA. MATUJĄCA.

ANTHELIOS MGIEŁKA DO TWARZY SPF50 to produkt przeciwsłoneczny w sprayu do skóry mieszanej i tłustej, z bardzo wysoką ochroną SPF 50. Niewidoczna konsystencja zapewnia uczucie świeżości. Szybka aplikacja produktu bez brudzenia rąk. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Wodoodporny.

STOSOWANIE:

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpyl równomiernie na całą twarz z odległości min. 15 cm. Nie rozpylaj na jedno miejsce dłużej niż 3 sekundy. W trakcie aplikacji zamknij i osłaniaj usta oraz oczy. Nie wdychaj. Wytrzyj nadmiar produktu z oczu i ust. Stosuj obficie i często ponawiaj aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego. Nadmierne wystawianie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiaj na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony.

Szybko się wchłania.
Nietłusta. Nie klejąca się.
Nie pozostawia białych śladów.
Zawiera Wodę Termalną z La Roche-Posay.
Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB oraz przed szkodliwym działaniem promieniowania podczerwonego typu A i zanieczyszczeń środowiska. Dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Niekomadogenna.
XL-PROTECT, silna mieszanka filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć przed innymi czynnikami agresywnymi dla skóry, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

Przetestowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej.

Przetestowany pod kątem wywoływania alergii.

La Roche-Posay Anthelios – polecany przez 60 000 dermatologów na całym świecie*
*Źródło: Badanie ankietowe dotyczące rynku dermokosmetycznego, przeprowadzone przez firmę IQVIA i innych partnerów (Ipsos, TNS) w okresie od września 2017 r. do sierpnia 2018 r. w grupie dermatologów z 61 krajów.

Data ważności po otwarciu:
12 Miesięcy
  • Sprej
  • Dorośli
  • Bardzo wysoka ochrona
    Wodoodporna
    Niewidoczna
  • Twarz

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

XL-PROTECT

Silna mieszanka filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć przed innymi czynnikami agresywnymi dla skóry, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

AIRLICIUM™

Matujące mikrokapsułki składające się w 99% z powietrza kontrolują źródła błyszczenia (sebum).

GLICERYNA

Gliceryna jest silnym środkiem nawilżającym, który pomaga złagodzić suchość i łuszczenie się skóry. Przyciąga wodę w ilości odpowiadającej własnej masie do zewnętrznej warstwy skóry, pozostawiając ją gładką i nawilżoną przez wiele dni.
 

C186282/1

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DLA TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
MÓJ PODSTAWOWY PRODUKT DO CODZIENNEJ OCHRONY PRZED SŁOŃCEM

Anthelios UVMUNE 400 Niewidoczny Fluid spf50+. Rewolucja w ochronie UV. Now...

SPRAWDŹ
ANTHELIOS ŻEL-KREM SPF 50+ zapewnia szerokie spektrum działania przed promieniam...
SPRAWDŹ

POSTHELIOS MELT-IN-GEL to balsam po opalaniu wzbogacony o substancje uzupełniają...

SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji na słońcu i skóry wrażliwej na działanie słońca.

Na zdjęciu widoczny jest znak zapytania La Roche-Posay

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay

38% ludzi nadal nie zabezpiecza się regularnie przed promieniowaniem UV*. Produkty ANTHELIOS sprawiają, że codzienna ochrona przed słońcem jest łatwa.

* Źródło: Skin cancer prevention global report — IPSOS LRP — luty 2015 r.