Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Innowacja
WRAŻLIWA SKÓRA DZIECI
ULTRAWYSOKA OCHRONA. SILNIE WODOODPORNY. BEZ BIAŁYCH ŚLADÓW
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS SPF50+/ UVA-PF 36 zapewnia szerokie spektrum wysokiej ochrony (UVA, UVB) i pomaga chronić przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.
Dla wrażliwej skóry dzieci. Bardzo odporny na wodę, odporny na pot i piasek. Przeciwko pieczeniu oczu.

SPOSÓB UŻYCIA
Produkt z filtrem przeciwsłonecznym nakładać przed wystawieniem na działanie promieni słonecznych. Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, nakładać często i w obfitych ilościach, zwłaszcza po spoceniu się lub użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego.
Nawilżający.
Nietłusty.
Nie pozostawia białych plam.
Zawiera wodę termalną La Roche-Posay
Szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB oraz przed szkodliwym działaniem promieniowania podczerwonego A i zanieczyszczeń środowiska.
Formuła tworzy mocną sieć ochrony, zapewniającą jednorodną, niemigrującą, nietłustą i bardzo odporną ochronę.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Testowany pod kątem wywoływania alergii. Bezzapachowy

La Roche-Posay Anthelios – polecany przez 60 000 dermatologów na całym świecie*.
* Źródło: Badanie ankietowe dotyczące rynku dermokosmetycznego, przeprowadzone przez firmę IQVIA i innych partnerów (Ipsos, TNS) w okresie od września 2017 r. do sierpnia 2018 r. w grupie dermatologów z 61 krajów.

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU
12 Miesięcy
  • Sprej
  • Dla dzieci
  • Ultrawysoka ochrona
    Silnie wodoodporny
    Nie pozostawia białych plam
  • Ciało

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

TECHNOLOGIA NETLOCK

Rewolucyjny składnik w pielęgnacji przeciwsłonecznej: bardzo wysoka ochrona o niezauważalnej konsystencji. Dzięki niemu formuła jest nietłusta, nie klei się - mikrokropelki łączą się ze sobą, tworząc silną warstwę ochronną i zapewniając jednorodną, nie rozmazującą się, a jednocześnie bardzo skuteczną ochronę.

XL-PROTECT

Silna mieszanina filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć skórę przed innymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

GLICERYNA

Gliceryna pomaga nawilżać i nawadniać skórę już od pierwszego zastosowania.
 

C236819/1

POTWIERDZONE DZIAŁANIE

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay
Od ponad 25 lat gama Anthelios wytycza szlaki w dziedzinie przełomowych innowacji: Filtry UVA, szerokie spektrum ochrony, konsystencje i technologie.
3 niebieskie słupki |La Roche Posay
Klinicznie potwierdzona skuteczność w przypadku skóry wrażliwej i skłonnej do nietolerancji. Skuteczność gamy Anthelios została potwierdzona w 31 badaniach klinicznych przeprowadzonych w warunkach in vivo przez światowej sławy ekspertów dermatologicznych w dziedzinie fotodermatologii.

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DLA TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
ZESTAW DO OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ DLA DZIECI
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS SPF50+/ UVA-PF 36 zapewnia szerokie spektrum wysokie...
SPRAWDŹ

Anthelios Dermo-Pediatrics Nawilżające Mleczko spf50+. Bardzo wysoka ochrona. Do...

SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji na słońcu i skóry wrażliwej na działanie słońca.