Historie

"Komfort skóry sprawia, że życie codzienne jest o wiele bardziej komfortowe!"

Img_"Komfort skóry sprawia, że życie codzienne jest o wiele bardziej komfortowe!"

Kiedy Aleksandra była młoda, miała suchą skórę. Ma ją nadal. Cierpi z powodu nieprzyjemnego kłucia i uczucia napięcia i ściągnięcia skóry w połączeniu ze swędzeniem. Jej stan skóry pogarsza się zarówno w miesiącach letnich jak i zimowych. Na szczęście kremy nawilżające skutecznie przywracają komfort jej skórze!

Kontekst

Czy zawsze miałaś suchą skórę?

Tak, kiedy byłam młoda, ciągle miałam suchą skórę, która była bardzo napięta i dawała spory dyskomfort. Jeszcze gorzej było latem. Spędzaliśmy kilka tygodni z moją rodziną nad morzem u mojej babci. Słońce i słona woda sprawiały, że moja skóra była całkowicie sucha! Dosłownie wysysała kremy do opalania i mleczka do pielęgnacji po opalaniu. Jest taka do dziś!

Objawy

Twoja skóra jest ściągnięta i swędząca... Jak dokładnie można opisać to, co czujesz?

Czuje się tak, jakby moja skóra była dokładnie naciągnięta na całe moje ciało. Jest to odczucie ściągnięcia i kłucia. Moja skóra zaczęłaby po kilku dniach swędzieć, jeżeli nie nałożyłabym kremu nawilżającego. Jest to bardzo niekomfortowe, szczególnie na nogach i przedramionach. Nawet nie będę opisywać, jak moje zimą czują się moje dłonie! Stają się tak suche, że wyglądają na zupełnie pomarszczone.

Rozwiazanie

Czy kremy nawilżające pomogły Ci ukoić skórę?

Tak! Są one niezbędne! Każdego dnia po umyciu stosuję krem na nogi! Kiedy wstaję rano później lub nie mam czasu nałożyć kremu, od razu czuję świąd i silne ściągnięcie na mojej skórze. Zwłaszcza w zimie, gdy zimne powietrze przedostaje się prosto pod spodnie! Dla mnie komfort skóry jest równoznaczny z wygodnym życiem, więc zawsze topię moją skórę w kremie nawilżającym!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły