Wszystkie komentarze o:
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT

Tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe

3337872412257
Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT   Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 135

5.0135

Autor: 

5

“ wybawienie problematycznej cery ”

Moje oczekiwanie nie były wygórowane, liczyłam na niezawodność pielęgnacji ulubionego duo(+) i lekką poprawę kolorytu skóry. Już po pierwszej aplikacji wiedziałam, że zostanie ze mną na dłużej. Niewiarygodnie lekka formuła a przy tym doby poziom krycia, szybkie wchłanianie i co ważne kolor,idealny nawet dla jasnej cery! Obecnie zajął miejsce podkładu (przy większych niespodziankach używam korektora)moja skóra jest mi chyba za to wdzięczna, wygląda promiennie i nie ma mowy o zapchanych porach.

Autor: 

5

“ wybawienie problematycznej cery ”

Moje oczekiwanie nie były wygórowane, liczyłam na niezawodność pielęgnacji ulubionego duo(+) i lekką poprawę kolorytu skóry. Już po pierwszej aplikacji wiedziałam, że zostanie ze mną na dłużej. Niewiarygodnie lekka formuła a przy tym doby poziom krycia, szybkie wchłanianie i co ważne kolor,idealny nawet dla jasnej cery! Obecnie zajął miejsce podkładu (przy większych niespodziankach używam punktowo korektora)moja skóra jest mi wdzięczna, wygląda promiennie i nie ma mowy o zapchanych porach.

Autor: 

5

“ REWELACYJNY KOSMETYK ”

Nie sądziłam, że tak szybko zakocham się w tym kremie! EFFACLAR DUO(+)UNIFIANT sprawił, że skóra na mojej twarzy odzyskała niesamowity naturalny odcień i blask. Lekka formuła, zero parabenów i piękny odcień to tylko niektóre atuty tego kremu. Dzięki niemu czuję się piękna i zadbana. Nie muszę poprawiać makijażu w ciągu dnia, gdyż krem świetnie matuje moją tłustą skórę jednocześnie nawilżając ją i dostarczając regenerujących składników. Wydajność kosmetyku także miło mnie zaskoczyła. Polecam!

Autor: 

5

“ Zdecydowanie na plus! ”

Związek idealny – nie tylko dba o potrzeby mojej skóry, ale też pięknie razem wyglądamy. Patrząc w lustro widzę upiększoną, zdrowszą wersję cery – działa dla niej niczym retusz dla zdjęcia. Kolor skóry jest ujednolicony, przebarwienia i niedoskonałości ukryte, cera wolna od błyszczenia, ale nie pozbawiona blasku. Idealny zamiennik podkładu dla osób oczekujących naturalnego efektu. Pory są zredukowane, przebarwienia i niedoskonałości znikają z dnia na dzień, a stan cery ulega znacznej poprawie.

Autor: 

5

“ Effaclar Duo(+) Unifant jest wspaniały! ”

Odkąd go stosuję moja twarz przeżyła szok. Koloryt mojej skóry jest wyraźnie ujednolicony bez efektu maski. Moje zmiany potrądzikowe są zdecydowanie mniej widoczne już od pierwszego zastosowania. Połączenie kosmetyku na trądzik z podkładem kryjącym było strzałem w dziesiątkę. mogę śmiało polecać ten kosmetyk znajomym, ponieważ odkąd go stosuję czuję się pewniej i nie wstydzę się wychodzić z domu. Odkąd ten kosmetyk znalazł się w moich rękach już nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Autor: 

5

“ Po stokroć tak! :) ”

Czym najbardziej zaskoczył mnie EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT? Przepięknym kolorem! Świetnie dobrany neutralny odcień, bez różowych tonów. Wyrównuje koloryt skóry, daje naturalny efekt i nie pozostawia efektu maski <3. Zapach nie zawiódł - jak zwykle <3. Jeżeli chodzi o walkę z niedoskonałościami to jego skuteczność nie była dla mnie zaskoczeniem, ponieważ jego poprzednik EFFACLAR DUO (+) z niedoskonałościami radzi sobie równie świetnie jak UNIFIANT. Co mogę powiedzieć, kawał dobrej roboty!

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły