EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT

Tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe

Zobacz szczegóły produktu
EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT   Effaclar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 134

5.0134

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ PRAWDZIWY SKARB ”

Odkąd mam Effaclar Duo (+) Unifiant, moja poranna pielęgnacja jest dużo prostsza i przyjemniejsza. La Roche-Posay wyszło naprzeciw moim potrzebom i stworzyło produkt 2w1, czyli połączyło Effaclar Duo (+) z lekkim fluidem. Dzięki temu rano nie muszę już stosować kilku kremów, wystarczy ten jeden jedyny! Krem jest skuteczny, dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia, a do tego zapobiega powstawaniu kolejnych. Moja twarz jest dzięki niemu gładka i nie błyszczy się. To jest to, czego szukałam!

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Prawdziwy skarb ”

Odkąd w moich rękach znalazła się tubka kremu Effaclar Duo (+) Unifiant, moja poranna pielęgnacja twarzy stała się dużo prostsza i przyjemniejsza. La Roche-Posay wyszło naprzeciw moim potrzebom, tworząc połączenie Effaclaru Duo (+) i lekkiego fluidu. Na taki produkt właśnie czekałam. Krem nie tylko dobrze zakrywa niedoskonałości, ale i zapobiega powstawaniu kolejnych. Moje przebarwienia nie są już tak widoczne, twarz wygląda świeżo i gładko, zdecydowanie mniej się błyszczy. To jest to!

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ RE-WE-LA-CJA !!!! ”

Na początku obawiałam się, że jest to kolejny produkt, który nałożę na swoją twarz i nie zobaczę żadnych efektów. JEDNAK NIE TYM RAZEM ! Jeśli mam być szczera to pierwsze efekty zauważyłam po ok. 2-3 zastosowaniach - zaczerwienia zaczęły się zmniejszać a co najważniejsze nie pojawiały mi się na twarzy nowe pryszcze. Stosuje ED(+)Unifiant ok. tygodnia i jestem szczerze zadowolona ! Lekka konsystencja którą się świetnie rozprowadza + dodatkowe krycie = brak efektu maski + piękna promienna twarz !

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ 2w1 sprawdziło się :) ”

Przyznam szczerze, że z lekkim niedowierzaniem podchodziłam do nowego Effaclaru Duo(+)Unifiant.Produkty typu 2 w1 u mnie jakoś do tej pory się nie sprawdzały.Uważałam, że dobry produkt powinien być przeznaczony do konkretnego celu i spełniać tylko i wyłącznie swoje zadanie - krem nawilżać, podkład - maskować. Nowy Effaclar zaskoczył mnie.Bardzo dobrze nawilża,świetnie stapia się ze skórą - twarz wygląda naturalnie , nie błyszczy i idealnie maskuje wszelkie przebarwienia i ślady potrądzikowe.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Kolejny HIT La Roche! ”

Z niedoskonałościami mojej cery walczę od dłuższego czasu. Jedynym wybawieniem okazał się Effeclar Duo (+), który stosuję codziennie pod fluid. Szczerze polecam produkt. Jest lekki, nie zapycha porów i idealnie wtapia się kolorystycznie. Świetne rozwiązanie na lato, kiedy oczekujemy średniego krycia, gdyż można śmiało zrezygnować z podkładu i uniknąć dodatkowego efektu obciążenia skóry.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

4

“ Letni niezbędnik ”

Od dłuższego czasu walczę z niedoskonałościami mojej cery. Jedynym wybawieniem okazał się Effeclar Duo (+), który codziennie nakładam pod podkład. Jego kolorowa wersja jest idealnym rozwiązaniem, kiedy chce się wyglądać świeżo bez nadmiernego obciążania skóry. Lekki, nie zatyka porów i idealnie wtapia się kolorystycznie z moją cerą (a jestem "bladziochem"). Dobre rozwiązanie zwłaszcza w upalne dni, kiedy nie chcemy, żeby fluid spływał nam po twarzy, a oczekujemy średniego krycia. Polecam! :)

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły