Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Zmarszczki, niejednolity koloryt, utrata blasku i jędrności
Skóra normalna i mieszana
Pure Vitamin C Light to intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z czystą witaminą C. Redukuje zmarszczki, ujędrnia i nawilża skórę. Widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone. Koloryt skóry jest ujednolicony. Dzień po dniu skóra staje się bardziej elastyczna, promienna i miękka w dotyku.

SPOSÓB UŻYCIA
Stosować codziennie rano i/lub wieczorem na twarz i szyję. Formuła Pure Vitamin C, zawierająca witaminę C, może brunatnieć w kontakcie z powietrzem. Ten proces nie ma wpływu na skuteczność ani na tolerancję produktu. Po każdym użyciu należy oczyścić tubkę i starannie ją zakręcić. Unikać kontaktu kremu z odzieżą zaraz po aplikacji.
Aksamitna, nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja o matowym wykończeniu. Zawiera wodę termalną La Roche-Posay.
Wyjątkowa formuła dla skóry wrażliwej z optymalnym stężeniem czystej [Witaminy C], która jest uznana za skuteczny składnik w walce z oznakami starzenia się skóry. Jej ujędrniające działanie jest wzmocnione przez dwa składniki aktywne: [Mannoza], cukier o właściwościach odbudowujących. [Fragmentaryzowany Kwas Hialuronowy], by pomóc natychmiast wygładzić i nawilżyć skórę. Formuła zawiera również [Madekasozyd] o działaniu regenerującym, [Neurosensynę] o właściwościach łagodzących oraz [Wodę termalną z La Roche-Posay] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry. W rezultacie zmarszczki są zredukowane, skóra odzyskuje jędrność. Widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone. Koloryt skóry jest ujednolicony. Dzień po dniu skóra staje się bardziej elastyczna,

Tolerancja testowana na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną. Nie powoduje powstawania zaskórników. Do użytku zewnętrznego. Testowany na obecność niklu*.

*Stworzony dla osób wrażliwych na nikiel.

 

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU:
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dorośli
  • Redukuje zmarszczki
    Przywraca skórze blask 
    Wyrównuje koloryt skóry
  • Twarz
    Szyja

KLUCZOWE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

CZYSTA WITAMINA C


Czysta witamina C w wysokim stężeniu – znany antyoksydant – stymuluje produkcję kolagenu przez co spłyca zmarszczki i drobne linie, przywraca skórze blask.

NEUROSENSYNA & WODA TERMALNA

O właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry.

MANNOZA


Cukier o właściwościach odbudowujących.
 

B218291/1

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DLA TWOJEJ SKÓRY

SKUTECZNA PIELĘGNACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA GAMĄ Z CZYSTĄ WITAMINĄ C

To specjalistyczna gama produktów dla skóry z oznakami starzenia. Cechuje się wysoką skutecznością w redukcji zmarszczek, nawilżeniu, wygładzeniu i optymalną tolerancją dla skóry wrażliwej.
Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z czystą witaminą C widocznie wygładzaj...
SPRAWDŹ
Pure Vitamin C Light to intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przec...
SPRAWDŹ
Pure Vitamin C Pod oczy intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przec...
SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

Gama Pure Vitamin C zawiera czystą witaminę C, która stymuluje produkcję kolagenu przez co spłyca zmarszczki i drobne linie, przywraca skórze blask.

Na zdjęciu widoczny jest znak zapytania La Roche-Posay

Czy wiesz
o tym?

DidYouKnow Desktop 1 | La Roche Posay

Utrata blasku jest jedną z oznak starzenia się skóry. U osób ze skórą wrażliwą jest bardziej zauważalna dlatego ważna jest odpowiednia pielęgnacja przeciw zmarszczkom z uwzględnieniem produktu z czystą witaminą C, która pomoże przywrócić skórze blask i jednolity koloryt.