Wszystkie komentarze o:
WODA TERMALNA
Z LA ROCHE-POSAY

Kojąca woda termalna z La Roche-Posay to krystalicznie czysta woda traktowana jako neutralny środek leczniczy.

3433422404403
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay Woda termalna z La Roche-Posay zdjęcie

Liczba opinii : 22

5.022

Autor: 

5

“ Mój niezbędnik ”

Woda termalna to moim zdaniem, wręcz obowiązkowy element kosmetyczki. Świetnie sprawdza się jako tonik: odświeża (rano), uspokaja (wieczorem) i nawilża cerę (za każdym razem). Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Przy regularnym stosowaniu skóra jest wyraźnie uspokojona, mniej skłonna do podrażnień.

Świetna również jako utrwalacz makijażu.... po prostu must have na cały rok.

Autor: 

5

“ uwielbiam ”

Uwielbiam - to słowo mało opisujące mój zachwyt! Z wodą pierwszy raz zaznajomiłam się po zaoferowaniu jej przez panią farmaceutkę. To był strzał w 10! Dzięki niej moja buzia stała się promienna, zdrowsza, orzeźwiona, zauważyłam nawet znaczną poprawę kondycji mojej cery(a mam trądzikową). Teraz nawet gdy za długo poleżałam na słoneczku jest moim ratunkiem w pieczeniu skóry. Nie zamienię jej na inną , nigdy już! <3 Jest stworzona dla mnie! :)

Autor: 

5

“ Pokochałyśmy się od pierwszego momentu<3 ”

Uwielbiam ją! <3 zakupiłam ją w ciemno po namowie pani w aptece.... nie żałuje w ogóle, kocham ją <3 jest dla mnie ratunkiem na takie dni jak teraz (upalne)! Twarz jest po niej świeża, promienna, nawet zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej twarzy. A teraz gdy się spiekłam za mocno na twarzy jest dla mnie ratunkiem na złagodzenie "oparzeń" ! nie zamienię jej na inną już nigdy <3

Autor: 

5

“ Niezastąpiona ”

Od lat latem mój nr 1. Cudownie odświeża, orzeźwia, nawilża. Na wakacjach, na plaży wręcz nieodzowna. Daje ochłodę i poczucie świeżości. Bez niej się nigdzie nie ruszam.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły