WODA TERMALNA
Z LA ROCHE-POSAY

Kojąca woda termalna z La Roche-Posay to krystalicznie czysta woda traktowana jako neutralny środek leczniczy. Wspomaga leczenie oraz codzienną pielęgnację skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej i podrażnionej czynnikami zewnętrznymi.

3433422404403
Zobacz szczegóły produktu
La Roche-Posay Woda termalna z La Roche-Posay zdjęcie

Liczba opinii : 22

5.022

Autor: 

5

“ Mój niezbędnik ”

Woda termalna to moim zdaniem, wręcz obowiązkowy element kosmetyczki. Świetnie sprawdza się jako tonik: odświeża (rano), uspokaja (wieczorem) i nawilża cerę (za każdym razem). Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Przy regularnym stosowaniu skóra jest wyraźnie uspokojona, mniej skłonna do podrażnień.<br/><br/>Świetna również jako utrwalacz makijażu.... po prostu must have na cały rok.

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ uwielbiam ”

Uwielbiam - to słowo mało opisujące mój zachwyt! Z wodą pierwszy raz zaznajomiłam się po zaoferowaniu jej przez panią farmaceutkę. To był strzał w 10! Dzięki niej moja buzia stała się promienna, zdrowsza, orzeźwiona, zauważyłam nawet znaczną poprawę kondycji mojej cery(a mam trądzikową). Teraz nawet gdy za długo poleżałam na słoneczku jest moim ratunkiem w pieczeniu skóry. Nie zamienię jej na inną , nigdy już! <3 Jest stworzona dla mnie! :)

Autor: 

Wiek: 25-34 lat

5

“ Pokochałyśmy się od pierwszego momentu<3 ”

Uwielbiam ją! <3 zakupiłam ją w ciemno po namowie pani w aptece.... nie żałuje w ogóle, kocham ją <3 jest dla mnie ratunkiem na takie dni jak teraz (upalne)! Twarz jest po niej świeża, promienna, nawet zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej twarzy. A teraz gdy się spiekłam za mocno na twarzy jest dla mnie ratunkiem na złagodzenie "oparzeń" ! nie zamienię jej na inną już nigdy <3

Autor: 

Wiek: 40-49 lat

5

“ Niezastąpiona ”

Od lat latem mój nr 1. Cudownie odświeża, orzeźwia, nawilża. Na wakacjach, na plaży wręcz nieodzowna. Daje ochłodę i poczucie świeżości. Bez niej się nigdzie nie ruszam.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły