LIPIKAR BALSAM AP+

Balsam uzupełniający poziom lipidów

3337872418587
Zobacz szczegóły produktu
Lipikar Balsam AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW zdjęcie

Liczba opinii : 70

5.070

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ balsam ”

Lipikar Balsam AP+ rewelacja.Jestem bardzo zadowolona,skutecznie walczy z przesuszeniami skóry,po jego zastosowaniu skóra jest nawilzona,wygładza naskórek,daje mi satysakcje,efekty gładkosc i skutecznosc w szorskiej suchej skórze.polecam.

Autor: 

Wiek: 35-44 lat

5

“ rewelcyjny krem myjący ”

Stosujemy mydełko u naszych dzieci już od 3 miesięcy ,najmłodsza pociecha ma 9 miesięcy.Kremik myjący jest rewelacyjny,idealnie nawilża ,skóra jest taka delikatna ,aksamitna -nie ma potrzeby stosowania kremów czy balsamów.Kosmatyki LIPIKAR u nas już zostają ,bo są rewelacyjne.

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ lipikar balsam ”

stosuje już miesiąc,efekty zadowalające,nie wierzyłam w nic, ze moja skóra będzie lepsza. stosując ten balsam wyczuwałam duzą poprawę w wyglądzie i nawilżeniu .Moge powiedzieć, ze tez mniej swedzi. polecam, co za ulga.produkt spełnia swoje zadanie.

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ lipikar balsam ”

balsam jest rewelacyjny,moja skóra odżyła jestem zadowolona,ze mogę testować ten balsam .

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ lipikar balsam ”

Witam,własnie od 3 tygodni stosuje balsam AP+.jestem z niego bardzo zadowolona,niesamowite jak szybko da się zauważyć jego działanie.Moja skóra była szorstka popękana,szorstkie łokcie,swędzące .Po prostu stwarza problem. Odkąd stosuje balsam uległo poprawie jej nawilżenie, nie jest w doskonałym stanie,ale zauważyłam znaczna poprawę.dobra jakość produktu,zadawalajace efekty po stosowaniu.

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ lipikar balsam ”

polecam,nadzwyczjny,skóra jest lepsza,nawilzona

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły