LIPIKAR BALSAM AP+

Balsam uzupełniający poziom lipidów

3337872418587
Zobacz szczegóły produktu
Lipikar Balsam AP+ BALSAM UZUPEŁNIAJĄCY POZIOM LIPIDÓW zdjęcie

Liczba opinii : 72

5.072

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ lipikar balsam ”

Witam,własnie od 3 tygodni stosuje balsam AP+.jestem z niego bardzo zadowolona,niesamowite jak szybko da się zauważyć jego działanie.Moja skóra była szorstka popękana,szorstkie łokcie,swędzące .Po prostu stwarza problem. Odkąd stosuje balsam uległo poprawie jej nawilżenie, nie jest w doskonałym stanie,ale zauważyłam znaczna poprawę.dobra jakość produktu,zadawalajace efekty po stosowaniu.

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ lipikar balsam ”

polecam,nadzwyczjny,skóra jest lepsza,nawilzona

Autor: 

Wiek: 50-59 lat

5

“ lipikar ”

super ,mam sucha skóre ,on mi pomaga,nawilza,jest swietny

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Idealny dla osób z atopią ”

Po poleceniu przez lekarza zaczęłam stosować dwa produkty Lipikar Syndet AP+: krem myjący i balsam. Rezultatami jestem zachwycona - objawy azs są zminimalizowane, swędzenie ustępuje, a ulga jest niesamowita. Balsam ma bardzo przyjemną konsystencję, nie lepi się. Używa go również moja siostra, która nie cierpi na azs i bardzo sobie chwali.

Autor: 

Wiek: 18-24 lat

5

“ Pozytywne zaskoczenie ”

Od narodzin mojego synka minęło już 11 miesięcy a w tym czasie miałam już większość emolientów do skóry atopowej które się nie sprawdziły, natomiast po zastosowaniu balsamu, płynu do kąpieli oraz sztyftu jestem zaskoczona oraz bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskaliśmy, synek śpi spokojniej ponieważ nie wędzi go skóra, suche plamy zaczęły znikać już po kilku dniach. Z tymi produktami na pewno się nie rozstaniemy a będziemy serdecznie polecać wszystkim rodzicom maluszków którzy tak jak my początkowo nie wiedzą jakie emolienty wybrać.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ PANACEUM i wybawienie dla ATOPIKA ”

Lipikar Baume AP+ ON NAPRAWDĘ DZIAŁA! Metodą prób i błędów dotarłam do tego balsamu i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo dobrze nawilża skórę mojej pociechy, nie powoduje podrażnienia. Wystarczy, że posmaruję córcię raz dziennie (najczęściej po kąpieli) a skóra utrzymuje nawilżenie przez 24h. Idealnie natłuszcza skórę, a co najważniejsze zapobiega drapaniu, niweluje szorstkość skóry i zaczerwienienia. Konsystencja delikatna, szybkowchłaniająca. Zapewnienia producenta tym razem się sprawdziły.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły