v_header-product_lipikar_INT.jpg (LP15765 - LP52666)

LIPIKAR XERAND KREM DO RĄK

Krem do rąk do skóry bardzo suchej

“Dobry krem do rąk na zimę”

Naprawdę bardzo dobry krem do rąk suchych szczególnie zimą.

Przeczytaj

  Lipikar Xerand Krem do rąk od La Roche-Posay natychmiastowo przywraca suchej skórze dłoni - komfort, miękkość i gładkość. Produkt dogłębnie, mocno i intensywnie nawilża. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na skórze, zatem zaraz po jego zastosowaniu można wrócić do wcześniej wykonywanej pracy. Krem skutecznie regeneruje zniszczoną skórę, odżywia i wzmacnia barierę ochronną, dzięki czemu jest ona odporna na podrażnienia.

  Tubka 50 ml.

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Zaawansowana formuła, by przywrócić komfort suchej skórze. Nawilża i wygładza, działając od pierwszego zastosowania. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji, by chronić przed wysuszeniem i szorstkością.

   La Roche-Posay Lipikar Xerand to innowacyjny krem do rąk, dzięki któremu ręce suche i zniszczone bardzo szybko się regenerują. Lekka konsystencja szybko się wchłania, eliminując uczucie dyskomfortu spowodowane nadmiernym wysuszeniem i szorstkością.
   Krem do rąk La Roche-Posay bazuje na starannie dobranych składnikach, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia oraz przyspieszają odnowę uszkodzonego naskórka. Przywracają barierę hydrolipidową skóry, pozostawiając ją gładką i przyjemną w dotyku.
   Formuła została wzbogacona allantoiną, by zapewnić efekt natychmiastowego ukojenia i łagodzenia podrażnień.

   Skuteczność

   Regularne stosowanie poprawia kondycję skóry. Znika uczucie napięcia i szorstkości. Pobudzane procesy odnowy i regeneracji sprawiają, że miękka skóra dłoni staje się codziennością. Jest bardziej elastyczna i mniej narażona na wysuszenia spowodowane działaniem czynników zewnętrznych.

   Aplikacja

   Nawilżający krem do rąk Lipikar Xerand przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Zaleca się stosować tak często, jak jest to konieczne - nawet kilka razy dziennie.
   Niewielką ilość kremu należy nałożyć na dłonie i równomiernie rozprowadzić. Poczekać do wchłonięcia.

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.