v_header-range_default.jpg

SUBSTIANE EXTRA-RICHE

Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej.

  Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy Substiane Extra-Riche dla skóry dojrzałej to kompleksowa terapia w walce z oznakami starzenia. Jego zaawansowana formuła nie tylko zmniejsza widoczność zmarszczek, ale i zapewnia optymalny poziom nawilżenia skóry. Dzięki jego działaniu skóra staje się jędrna i gładka, a twarz odzyskuje naturalny kontur. Przeznaczony jest do skóry suchej i bardzo suchej, która potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

  Tubka 40 ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Skóra sucha i bardzo sucha.
   Kompleksowa terapia w walce z oznakami starzenia. Zaawansowana formuła zmniejsza widoczność zmarszczek i przeciwdziała wiotczeniu skóry. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia, przywracając elastyczność.

   La Roche-Posay Substiane Extra-Riche to krem przeciwstarzeniowy do twarzy, który krok po kroku przywraca skórze dojrzałej młodzieńcze piękno. Bogata, konsystencja otula skórę przyjemną i szybko wchłaniającą się warstwą, zapewniając uczucie komfortu.
   Wyjątkowy kompleks odbudowujący  LINACTYL i PRO-XYLANE działa na skórę właściwą, aby aktywować komórki podporowe skóry (test in vitro).
   Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy La Roche-Posay działa silnie nawilżająco. Przeciwdziała odwodnieniu, zwiększając elastyczność i sprężystość skóry. Wygładza zmarszczki oraz nadaje skórze promienności.
   Substiane Extra-Riche to produkt hipoalergiczny. Przeznaczony do skóry dojrzałej - wrażliwej na podrażnienia.

   Skuteczność

   Skóra jest idealnie wygładzona, odzyskuje naturalny kontur twarzy. Dzięki optymalnemu nawilżeniu, odzyskuje dawną jędrność i sprężystość.

   Aplikacja

   Krem przeciwstarzeniowy La Roche-Posay Substiane Extra-Riche przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej ze skłonnością do przesuszania.
   Niewielką ilość kremu należy nałożyć na skórę twarzy i szyi. Delikatnie masować, omijając okolice oczu. Pozostawić do wchłonięcia.
   Produkt zaleca się stosować rano i/lub wieczorem dla uzyskania optymalnych rezultatów.
   La Roche-Posay SUBSTIANE [+] EXTRA-RICHE Odbudowujący krem przeciwstarzeniowy zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.