LIPIKAR SYNDET AP+

Krem myjący uzupełniający poziom lipidów. Przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry.

3337875537308
Zobacz szczegóły produktu
LIPIKAR SYNDET AP+ Lipikar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 33

5.033

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Świetny do skóry z atopią ”

Ten, kto ma skórę atopową wie, jak wielkie to utrapienie. Lekarz polecił mi linię Lipikar Syndet AP+ i był to strzał w dziesiątkę. Przy regularnym stosowaniu utrapienie jest zminimalizowane, swędzenie ustępuje, a ulga jest niesamowita. Wypróbowałam, zachwyciłam się i polecam bardzo serdecznie!

Autor: 

Wiek: 20-29 lat

5

“ polecam ”

miałam kosmetyków dużo dla dziecka od urodzenia ale ten produkt wymiata wszystko jeden a .ma w sobie wszystko co potrzebuje moje dziecko .. nawilza nie podraznia . bardzo zaskoczył nas i napewno nie raz go zakupie

Autor: 

Wiek: 20-29 lat

5

“ Zdecydowanie polecam ”

Zdecydowanie polecam jako mama dwóch synów ze skłonnością do podrażnienien skórnych kremy myjący Lipikar AP+ Dopiero po zastosowaniu tego kremu myjącego skóra moich synów stała się na powrót delikatna i bez podrażnień. Z całego serca po polecam i na pewno zostanie z nami na długo

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Lipikar Sydnet AP+ ”

Zarówno moja roczna, jak i trzyletnia coreczka mają wrażliwą skórę, która często jest sucha i podrażniona. Dzięki Lipikar Sydnet AP+ nasz problem zniknął, a skóra dziewczynek jest idealnie nawilżona. Dodatkowy plus za to, że produkt, dzięki wbudowanej pompce, jest poręczny w użyciu.

Autor: 

Wiek: 20-29 lat

5

“ Dla wymagających ”

Wybierając kosmetyki pielęgnujące dla mojego maluszka ważny jest dla mnie skład kosmetyku oraz to, aby był skuteczny. Taki jest właśnie Lipikar Syndet AP+, polecam z całego serca.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ dobry produkt ”

Mój synek ma delikatną i problematyczną skórę, odkąd zaczeliśmy stosować ten produkt problemy złagodniały. Krem myjący delikatnie myje oraz delikatnie pachnie. Stosujemy go nawet na skórę głowy i włosy.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły