Wszystkie komentarze o:
LIPIKAR SYNDET AP+

Krem myjący uzupełniający poziom lipidów. Przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry.

3337875537308
Zobacz szczegóły produktu
LIPIKAR SYNDET AP+ Lipikar, od La Roche-Posay

Liczba opinii : 36

5.036

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Niezastąpiony ”

Lipikar Syndet jest naszym niezastąpionym żelem do mycia. Stosuje go mój syn, który boryka się z AZS ale sama chętnie to stosuję, kiedy mam przesuszoną skórę. Ma gęstą formułę, przez co jest bardzo wydajny. Skóra po umyciu jest nawilżona i gładka. Wspomaga regenerację uszkodzeń skory towarzyszących AZS i nie szczypie.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Najlepszy dla dziecka, najlepszy na rynku! ”

Jak to pierwszy raz użyliśmy to po uszy się w działaniu i efektach zakochaliśmy! Wcześniej skóra podrażniona po aplikacji natychmiast chroniona i odżywiona! Dzięki niej przesypiamy spokojnie noce a masło Shea i Niacynamid ma wspaniałe moce. Zapobiega zapaleniom skóry i wszystkim rodzicom z problemami maluchów powiem jedno "Głowa do góry"! Z nim zapomnicie o wszystkich zmartwieniach i na skórze zaczerwienieniach. Ten krem myjący działa cuda i wiem, że dzięki niemu wszystko nam się uda!

Autor: 

5

“ Zdecydowanie polecam ”

Jako mama dwóch córek, które mają AZS zdecydowanie polecam. Po dłuższym stosowaniu, skóra jest miękka i gładka. Swędzenie i drapanie jest o wiele mniejsze i dzieci czują ulgę.

Autor: 

Wiek: 30-39 lat

5

“ Świetny do skóry z atopią ”

Ten, kto ma skórę atopową wie, jak wielkie to utrapienie. Lekarz polecił mi linię Lipikar Syndet AP+ i był to strzał w dziesiątkę. Przy regularnym stosowaniu utrapienie jest zminimalizowane, swędzenie ustępuje, a ulga jest niesamowita. Wypróbowałam, zachwyciłam się i polecam bardzo serdecznie!

Autor: 

Wiek: 20-29 lat

5

“ polecam ”

miałam kosmetyków dużo dla dziecka od urodzenia ale ten produkt wymiata wszystko jeden a .ma w sobie wszystko co potrzebuje moje dziecko .. nawilza nie podraznia . bardzo zaskoczył nas i napewno nie raz go zakupie

Autor: 

Wiek: 20-29 lat

5

“ Zdecydowanie polecam ”

Zdecydowanie polecam jako mama dwóch synów ze skłonnością do podrażnienien skórnych kremy myjący Lipikar AP+ Dopiero po zastosowaniu tego kremu myjącego skóra moich synów stała się na powrót delikatna i bez podrażnień. Z całego serca po polecam i na pewno zostanie z nami na długo

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły