v_header-product_redermic_INT.jpg (LP14796)

REDERMIC R OCZY

Intensywna przeciwzmarszczkowa kuracja pielęgnacyjna pod oczy

“Redermic R La Roche-Posay to krem nie tylko na zmarszczki”

Redermic R doskonale poradził sobie u mnie nie tylko ze zmarszczkami, ale również z cieniami, workami i opuchnięciami. Codzienna pielęgnacja z tym przeciwzmarszczkowym kremem stała się dla mnie wybawieniem, bo od zawsze męczyłam się z podkrążonymi i opuchniętymi oczami... Jak dla mnie to najlepszy krem pod oczy, a muszę przyznać, że testowałam już wiele kosmetyków przeciwzmarszczkowych pod oczy :)

Przeczytaj

  Intensywna, przeciwzmarszczkowa kuracja pielęgnacyjna pod oczy Redermic R od La Roche-Posay ma za zadanie redukować oznaki starzenia takie, jak zmarszczki oraz cienie pod oczami. Zaawansowana formuła sprawia, że zmęczona skóra wkół oczu nabiera blasku i wydaje się promienna i wypoczęta.

  Tubka 15ml

  Gdzie można kupić produkt 

  Kup wybrany produkt online

   Kup online

   Właściwości

   Wyraźna redukcja niedoskonałości skóry pod oczami. Wygładzenie zmarszczek. Wyeliminowanie cieni pod oczami. Zaawansowana formuła, by zapewnić profesjonalną pielęgnację.

   La Roche-Posay Redermic R Oczy to innowacyjna technologia w trosce o profesjonalną pielęgnację delikatnych okolic oczu. Stworzony z myślą o skórze wrażliwej , zapewnia natychmiastowe działanie.
   Zaawansowana formuła przeciwdziała oznakom starzenia, przywracając młodszy wygląd. Zmniejsza widoczność zmarszczek, regeneruje oraz eliminuje wrażliwość na podrażnienia i działanie czynników zewnętrznych.
   Wysoką skuteczność zapewnia kombinacja składników z aktywnych  z retinolem o działaniu wygładzającym i kofeiną redukującą oznaki zmęczenia.
   Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

   Skuteczność

   Formuła przeciwstarzeniowa walczy z oznakami upływającego czasu oraz silnego zmęczenia:
   • głębokość zmarszczek wyraźnie zredukowana,
   • cienie pod oczami mniej widoczne,
   • zmęczona skóra nabiera blasku i promienności.
   Z dnia na dzień delikatna skóra wokół oczu staje się młodsza i wypoczęta.

   Aplikacja

   Krem pod oczy na zmarszczki i cienie od La Roche-Posay to innowacyjna formuła zapewniająca natychmiastowe działanie. Produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji, skutecznie walczy z oznakami starzenia i zmęczenia.
   Niewielką ilość kremu należy nałożyć punktowo. Opuszkami palców równomiernie rozprowadzić w kierunku od wewnętrznego do zewnętrznego kącika. Nie masować. Pozostawić do wchłonięcia.
   Stosować każdego dnia rano na oczyszczoną i osuszoną skórę wokół oczu.
   REDERMIC R OCZY INTENSYWNA PRZECIWZMARSZCZKOWA KURACJA PIELĘGNACYJNA POD OCZY zdjęcie

   Zobowiązanie La Roche-Posay

   Standardy bezpieczeństwa wykraczające poza międzynarodowe regulacje dotyczące kosmetyków.