Oznaki starzenia,
zmarszczki,
utrata jędrności

Pielęgnacja skóry twarzy to sposób, w jaki na co dzień dbamy o swoją skórę. Codzienna pielęgnacja twarzy obejmuje takie zabiegi, jak: oczyszczanie, nawilżanie czy ochronę skóry przed działaniem czynników zewnętrznych.

Codzienna pielęgnacja twarzy odbywa się w warunkach domowych przy pomocy odpowiednich dla danego typu skóry kosmetyków. Celem pielęgnacji skóry twarzy jest poprawa jej kondycji (w tym poprawa kolorytu), redukcja znajdujących się na jej powierzchni niedoskonałości (np. zmarszczki, trądzik), usunięcie zanieczyszczeń (np. makijaż, nadmiar sebum), zapewnienie odpowiedniego poziomu nawodnienia oraz przygotowanie jej na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych (np. promieniowania UV, zanieczyszczeń środowiska).

Sprawdzone sposoby na naczynka - zobacz, jak się ich pozbyć!

Skóra naczynkowa zazwyczaj dotyka kobiety o suchej, delikatnej skórze, wrażliwej na czynniki zewnętrze, skłonnej do podrażnień i zaczerwienień. Pękające naczynka potrafią być powodem zawstydzenia i obniżonej samooceny. Skóra naczynkowa wymaga specjalnej troski. Rozszerzone naczynka, popękane naczynka na twarzy, naczynka na nosie - jak odpowiednio dbać o tak delikatną skórę? Jakie krem do twarzy będzie najlepszy? Czy krem na naczynka pomoże pozbyć się krępującego problemu lub chociaż delikatnie go zredukować? Poznaj sprawdzone sposoby na naczynka i przekonaj się, jaka metoda będzie dla Ciebie najlepsza!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
Visuels/Headers/int/v_header_prob_1-6.jpg

Mogą Cię zainteresować również:

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-expert.jpg

3 pytania do eksperta


« Codzienne nawilżenie skóry jest niezbędne, aby spowolnić proces starzenia się skóry. »

La Roche-Posay poleca

Zobacz wszystkie produkty