Historie

„Moja skóra jest elastyczna i gładka”

Img_„Moja skóra jest elastyczna i gładka”

Słońce, zanieczyszczenia, papierosy, stres... Z biegiem czasu skóra Natalii stała się wrażliwa, pojawiły się niedoskonałości, błyszczenie, zaczerwienienia i uczucie dyskomfortu. Kłopoty skończyły się, gdy dziewczyna odkryła podkłady do skóry wrażliwej.

Kontekst

Natalio, jak byś opisała swoją skórę?

Gdy byłam nastolatką, miałam szczęście mieszkać przy plaży, ale prawdę mówiąc, moja skóra bardzo na tym ucierpiała, zwłaszcza że nie udało mi się rzucić palenia. Zmiany pór roku lub gwałtowne zmiany temperatury powodowały pojawianie się niedoskonałości i zaczerwienienia. To bardzo niedogodne, ponieważ na co dzień pracuję z dobrze sytuowanymi klientami z całego świata.

Objawy

Czy nie myślałaś o zastosowaniu podkładu?

Wiedziałam, że nie wyglądam dobrze, ale nie stosowałam podkładu. Bałam się, że moja skóra nie będzie mogła oddychać i że nie uwolnię się z zaklętego kręgu pojawiających się wciąż nowych niedoskonałości. Ponieważ jednak czułam się nieswojo, zwłaszcza podczas pracy z klientami, skończyło się wizytą u dermatologa, który zasugerował, abym delikatnie oczyszczała skórę i używała specjalnych podkładów do skóry wrażliwej. Byłam naprawdę zaskoczona ich składem gwarantującym dobrą tolerancję. To było dokładnie to, czego potrzebowałam.

Rozwiazanie

Czy jesteś zadowolona z rezultatów?

Rezultaty są doskonałe. Fluid wchłania się natychmiast, a skóra która staje się elastyczna i miękka. Zapomniałam o wszystkich kłopotach.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz wszystkie artykuły