Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Panel 6:
Panel 6:
Panel 7:
Panel 7:
WRAŻLIWA SKÓRA DZIECI
BARDZO WYSOKA OCHRONA WYSOKA TOLERANCJA
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS MLECZKO BABY SPF50+ to dermatologiczny balsam przeciwsłoneczny dla dzieci, zapewniający wysoką ochronę w przypadku skóry delikatnej lub skłonnej do atopii. Odpowiedni dla wrażliwej skóry dzieci. Pośrednie wystawienie na działanie promieni słonecznych. Stosować u dzieci od 6. miesiąca życia. Wzbogacony naturalnym masłem shea, które nawilża i koi skórę oraz wzmacnia jej barierę ochronną.

SPOSÓB UŻYCIA

Nie wystawiać na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Chronić niemowlęta i dzieci za pomocą kapeluszy, koszulek i okularów przeciwsłonecznych. Nawet niebezpośrednia ekspozycja na słońce może być niebezpieczna. Produkty przeciwsłoneczne nie zapewniają 100% ochrony. Przed wyjściem z domu nałóż produkt na nieosłoniętą skórę dziecka. Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, nakładać produkt często i w obfitych ilościach, zwłaszcza po spoceniu się. Omijać okolice oczu. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast dokładnie przepłukać wodą. Unikać kontaktu z odzieżą. Trzymać z dala od dzieci.
Przyjemna, aksamitna konsystencja
Produkt jest widoczny przy nakładaniu, co pozwala sprawdzić, czy cała powierzchnia skóry dziecka została pokryta.
Zawiera wodę termalną La Roche-Posay.

Bardzo wysoka ochrona. Bardzo odporne na wodę. Wysoka tolerancja.

Dla delikatnej skóry dziecka oraz skóry wrażliwej na słońce.
Hipoalergiczny. Fotostabilny.

XL-PROTECT to opatentowana technologia filtrów, która zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA/UVB oraz pomaga chronić przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Testowany pod kątem alergii. Bezzapachowy.

 

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dla niemowląt
  • Bardzo wysoka ochrona
    Nawilżający
    Wysoka tolerancja.
  • Twarz
    Ciało

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

XL-PROTECT

FILTR O SZEROKIM SPEKTRUM OCHRONY.
Silna mieszanina filtrów UV i antyoksydantów, która wykracza poza szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zabezpieczyć przed innymi czynnikami agresywnymi dla skóry, takimi jak promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.

MASŁO SHEA

Nawilżająco-kojący składnik aktywny. Wzmacnia barierę ochronną skóry.

WODA TERMALNA

Właściwości łagodzące i antyoksydacyjne dzięki wysokiej zawartości selenu. Skuteczny przeciwko wolnym rodnikom, które mogą być generowane przez promieniowanie UVA i UVB.
 

C168811/1

POTWIERDZONE DZIAŁANIE

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay

Od ponad 25 lat gama Anthelios wytycza szlaki w dziedzinie przełomowych innowacji: filtry UVA, szerokie spektrum ochrony, konsystencje i technologie.

Liczba - 0% 2 | La Roche Posay
Konsystencja produktu sprawia, że sunie po powierzchni skóry: 92%*
Produkt można szybko nałożyć: 92%*
Klinicznie potwierdzona skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce i skłonnej do nietolerancji. Skuteczność gamy Anthelios została potwierdzona w 31 badaniach klinicznych przeprowadzonych w warunkach in vivo przez światowej sławy ekspertów dermatologicznych w dziedzinie fotodermatologii.
* Badanie oparte na samodzielnej ocenie, przeprowadzone w grupie 55 dzieci w wieku 3–12 lat. 90% – fototypy I i II. 100% – wrażliwa skóra twarzy. t=3 tygodnie.

WYPOWIEDŹ
EKSPERTA

Chroń swoje dziecko przed słońcem i zakładaj mu kapelusz i koszulkę z długim rękawem. Stosuj krem z filtrem chroniącym przed promieniowaniem ultrafioletowym, nawet jeśli dziecko znajduje się za szybą, np. w samochodzie lub pokoju.

KTÓREGO PRODUKTU
POTRZEBUJESZ?

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DLA TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
ZESTAW DO OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ DLA DZIECI
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS MLECZKO BABY SPF50+ to dermatologiczny balsam przeciw...
SPRAWDŹ

POSTHELIOS MELT-IN-GEL to balsam po opalaniu wzbogacony o substancje uzupełniają...

SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji na słońcu i skóry wrażliwej na działanie słońca.