Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Panel 6:
Panel 6:
WRAŻLIWA SKÓRA DZIECI
BARDZO WYSOKA OCHRONA. HIPOALERGICZNY. BEZZAPACHOWY.
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS MLECZKO BABY SPF50+. Bardzo wysoka ochrona. Szerokie spektrum działania przed promieniami UVA i UVB. Dla niemowląt i dzieci. odpowiedni do skóry wrażliwej, delikatnej lub skłonnej do atopii. Do twarzy i ciała. Z wodą termalną z La Roche-Posay. Do stosowania od 6 miesiąca życia. Hipoalergiczny. Bezzapachowy. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną.

SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść produkt na skórę bezpośrednio przed wystawieniem na działanie słońca. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać poziom ochrony, przede wszystkim po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Do użytku zewnętrznego. Nadmierne wystawienie na działanie słońca jest niebezpieczne. Nie wystawiać na działanie słońca niemowląt i małych dzieci. Nie należy zbyt długo przebywać na słońcu, nawet po zastosowaniu produktu ochronnego, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony. Chronić dzieci za pomocą kapelusza, koszulki i okularów przeciwsłonecznych. Trzymać z dala od dzieci.
Przyjemna, aksamitna konsystencja. Produkt jest widoczny przy nakładaniu, co pozwala sprawdzić, czy cała powierzchnia skóry dziecka została pokryta. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay.

Bardzo wysoka ochrona. Bardzo odporne na wodę. Wysoka tolerancja. Hipoalergiczny. Bezzapachowy. Twarz I Ciało. Dla niemowląt i dzieci. Z wodą termalną z La Roche-Posay. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną.

XL-PROTECT to opatentowana technologia filtrów, która zapewnia szerokie spektrum działania i bardzo wysoką ochronę UVA/UVB oraz pomaga chronić przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie podczerwone i zanieczyszczenia.
 

 

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Dla niemowląt i dzieci
  • Bardzo wysoka ochrona
    Hipoalergiczny
    Bezzapachowy
  • Twarz
    Ciało

KLUCZOWE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

XL-PROTECT

Opatentowana technologia filtracji, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVB/UVA. Pomaga chronić przed uszkodzeniem skóry wywołanym stresem oksydacyjnym i zanieczyszczeniami.

MASŁO SHEA

Nawilżająco-kojący składnik aktywny. Wzmacnia barierę ochronną skóry.

WODA TERMALNA

Posiada właściwości kojące i łagodzące. Skuteczny w walce z wolnymi rodnikami, które mogą powstać na skutek promieniowania UVA i UVB.
 

C168811/1

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ
NATYCHMIASTOWE I DŁUGOTRWAŁE EFEKTY

Ikonka niebieska - zegarek|La Roche Posay

Od ponad 25 lat gama Anthelios wytycza szlaki w dziedzinie przełomowych innowacji: filtry UVA, szerokie spektrum ochrony, konsystencje i technologie.

Liczba - 0% 2 | La Roche Posay
Konsystencja produktu sprawia, że sunie po powierzchni skóry: 92%*
Produkt można szybko nałożyć: 92%*
Klinicznie potwierdzona skuteczność w przypadku skóry wrażliwej na słońce i skłonnej do nietolerancji. Skuteczność gamy Anthelios została potwierdzona w 31 badaniach klinicznych przeprowadzonych w warunkach in vivo przez światowej sławy ekspertów dermatologicznych w dziedzinie fotodermatologii.
* Badanie oparte na samodzielnej ocenie, przeprowadzone w grupie 55 dzieci w wieku 3–12 lat. 90% – fototypy I i II. 100% – wrażliwa skóra twarzy. t=3 tygodnie.

WYPOWIEDŹ
EKSPERTA

Chroń swoje dziecko przed słońcem i zakładaj mu kapelusz i koszulkę z długim rękawem. Stosuj krem z filtrem chroniącym przed promieniowaniem ultrafioletowym, nawet jeśli dziecko znajduje się za szybą, np. w samochodzie lub pokoju.

ZNAJDŹ PRODUKT
DLA SIEBIE

LUB

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku produktów chroniących przed słońcem. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji na słońcu i skóry wrażliwej na działanie słońca.