DLACZEGO WARTO WŁĄCZYĆ SERUM
DO RUTYNY PIELĘGNACYJNEJ

NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEJ
I WRAŻLIWEJ SKÓRY?

 

SERUM to kosmetyk o silnie skoncentrowanym stężeniu składników aktywnych oraz stosunkowo lekkiej formule, która umożliwia głęboką penetrację produktu a dodatkowo ułatwia wchłanianie nakładanego po nim kremu nawilżającego. Jest to jeden z najważniejszych kosmetyków, który powinien znaleźć swoje miejsce w codziennej pielęgnacji skóry starzejącej się, alergicznej czy trądzikowej. La Roche-Posay jako partner dermatologów na całym świecie, opracowało formuły z wykorzystaniem składników aktywnych w optymalnych stężeniach, aby osiągnąć najwyższą skuteczność i maksymalne bezpieczeństwo dla skóry wrażliwej.

WSKAZANIA

- zmarszczki
- utrata jędrności
- zmęczona i matowa skóra
- odpowiednie dla każdego typu skóry

DZIAŁANIE

Skóra natychmiast zyskuje widoczną jędrność i świeży wygląd. Z czasem zmarszczki i drobne linie są widocznie zmniejszone, skóra jest zauważalnie bardziej elastyczna, nawilżona i zregenerowana. Testowane na skórze wrażliwej.

WSKAZANIA

- utrwalone przebarwienia
- zmiany potrądzikowe 
- niejednolity koloryt

 

DZIAŁANIE

Skoncentrowane serum z przełomowym składnikiem MelasylTM, by walczyć z przebarwieniami jak nigdy dotąd. Wyrównuje koloryt, widocznie redukuje przebarwienia oraz zapobiega ich nawrotom. Klinicznie potwierdzona skuteczność na wszystkich odcieniach skóry oraz różnych rodzajach przebarwień: potrądzikowych, pozapalnych oraz związanych z wiekiem.

WSKAZANIA

- zmarszczki
- utrata blasku
- niejednolity koloryt skóry
- odpowiednie dla każdego typu skóry wrażliwej

 

DZIAŁANIE

Natychmiastowo skóra jest bardziej nawilżona, promienna i miękka. Z czasem zmarszczki i drobne linie są widocznie zmniejszone. Skóra jest zauważalnie gładsza, a jej koloryt wydaje się jednolity. Skóra odzyskuje pełny blask.

WSKAZANIA

- widocznie głębokie zmarszczki
- nierównomierny koloryt skóry
- fotostarzenie (oznaki starzenia się skóry spowodowane ekspozycją na słońce)

 

DZIAŁANIE

Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z czystym retinolem i retinolem o stopniowym uwalnianiu, które koryguje oznaki starzenia się skóry: widoczne, głębokie zmarszczki i przebarwienia. Regeneruje, koi, wygładza skórę i drobne linie. Formuła wzbogacona o glicerynę i kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, witaminę b3 (niacynamid) o działaniu kojącym i adenozynę o działaniu przeciwzmarszczkowym. Odpowiednie także dla skóry wrażliwej.

WSKAZANIA

- uporczywe niedoskonałości i przebarwienia potrądzikowe
- widoczne pory
- dla skóry dorosłych, skłonnej do trądziku

DZIAŁANIE

Serum zapewnia optymalną równowagę pomiędzy działaniem peelingującym i kojącym - redukuje niedoskonałości, zaskórniki i przebarwienia. Widoczne efekty już od pierwszego poranka: zapewnia uczucie miękkości, nawilżenia i komfortu skóry. Skóra wygląda jak odnowiona, jest widocznie matowa.

WSKAZANIA

- skóra wrażliwa i skłonna do alergii
(zaczerwienienia, uczucie swędzenia i pieczenia)

 

DZIAŁANIE

Dzienna dawka nawilżenia, wzmocnienia i ukojenia. Przywraca skórze komfort i wspiera odbudowę jej bariery ochronnej. Optymalna tolerancja. 0% alkoholu etylowego. 0% substancji zapachowych.

ODKRYJ WSZYSTKIE SERA
LA ROCHE-POSAY