SKÓRA
RÓWNOWAGA MIKROBIOMU

mikrobiom nauka bakterie1 | La Roche Posay
Niezrównoważony mikrobiom wynika z braku różnorodności różnych gatunków/szczepów bakterii na skórze. Ten brak różnorodności jest powszechny w przypadku skóry skłonnej do trądziku.
mikrobiom nauka bakterie2 | La Roche Posay
Przywracając różnorodność bakterii na skórze, mikrobiom jest zdrowszy, co koreluje z ogólnie zdrowszą skórą. Mikrobiom ten działa jak naturalny uzdrowiciel i obrońca, tworząc niewidzialną tarczę przed zewnętrznymi agresorami.
 
 

KLUCZOWE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

PHYLOBIOMA

Pomaga łagodzić i redukować niedoskonałości poprzez zmniejszanie namnażania się bakterii C.acnes typu IA1.

AQUA POSAE FILIFORMIS

Opracowany w celu przywrócenia równowagi mikrobiomu i naprawy funkcji bariery skórnej. Udowodniono, że Aqua Posae Filiformis jest w stanie zmniejszyć populację bakterii prowadzących do drapania i zaostrzeń.

WODA TERMALNA LA ROCHE-POSAY

Woda termalna z La Roche-Posay ma naturalne właściwości prebiotyczne: przywraca równowagę mikrobiomu skóry, wzmacniając ją, łagodząc i chroniąc.

ODKRYJ
PROCES

/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/microbiome-hub/laroche-posay-landingpage-microbiome-science-flipcard1.jpg

WYHODOWALIŚMY NOWY SKŁADNIK.
UNIKALNY SZCZEP BAKTERII O NAZWIE VIITREOSCILLA FILIFORMIS JEST HODOWANY W ŹRÓDLANEJ WODZIE TERMALNEJ.

Unikalny żywy składnik. Naukowcy pogłębili swoje badania i odkryli, że ten szczep bakterii ma wyjątkowe właściwości lecznicze i ochronne.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/microbiome-hub/laroche-posay-landingpage-microbiome-science-flipcard3.jpg

PROCES, KTÓRY CZYNI GO TAK WYJĄTKOWYM.
VIITREOSCILLA FILIFORMIS JEST UPRAWIANA I HODOWANA POWOLI W ŹRÓDLANEJ WODZIE TERMALNEJ LRP I DELIKATNIE Z CAŁODOBOWĄ OPIEKĄ W PROCESIE ZWANYM FERMOGENEZA.

Stała opieka ekspertów. Biochemicy śledzą wzrost, sprawdzając wszystkie parametry, dokonują precyzyjnej codziennej diagnozy, aby upewnić się, że rośnie prawidłowo.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/microbiome-hub/laroche-posay-landingpage-microbiome-science-flipcard5.jpg

SZCZEP TEN JEST DELIKATNIE ROZMNAŻANY I PRZYWRACANY DO ŻYCIA.
SZCZEP TEN JEST NIEZWYKLE DELIKATNY I MUSI BYĆ POWOLI MIESZANY W DOKŁADNIE ODPOWIEDNICH WARUNKACH, W PRZECIWNYM RAZIE MOŻE UMRZEĆ LUB UTRACIĆ SWOJE UNIKALNE WŁAŚCIWOŚCI.

Warunki hodowli są ściśle kontrolowane i stabilizowane podczas całego procesu. Ten cenny szczep jest naprawdę wrażliwy, zmiana o 1 lub 2 stopnie może mieć wpływ na jego wzrost.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/microbiome-hub/laroche-posay-landingpage-microbiome-science-flipcard7.jpg

JEST ON ZASILANY TLENEM I TERMALNĄ WODĄ ŹRÓDLANĄ, PRZY JEDNOCZESNYM UTRZYMANIU ODPOWIEDNIEGO CIŚNIENIA I POZIOMU PH. ABY POMÓC SZCZEPOWI W NAMNAŻANIU SIĘ I NADAĆ MU UNIKALNE WŁAŚCIWOŚCI.

Gdy tempo wzrostu jest na najwyższym poziomie, laboratoria zbierają szczep, aby uzyskać jego najlepsze wyniki.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/microbiome-hub/laroche-posay-landingpage-microbiome-science-flipcard9.jpg

PO 1000-KROTNYM NAMNOŻENIU W POPULACJI SZCZEP TEN JEST GOTOWY DO DODANIA GO DO NASZYCH PRODUKTÓW. PROCES TEN JEST W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANY, ABY UNIKNĄĆ ZEWNĘTRZNYCH ZANIECZYSZCZEŃ ZE ŚRODOWISKA.

Ten potężny prebiotyk nazywany jest na tym etapie procesu Aqua Posae Filiformis i jest dodawany do naszych produktów Składnik ten pomaga przywrócić równowagę mikrobiomu skóry, która jest niezbędna dla pacjentów.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/pl/simple-page/landing-page/microbiome-hub/laroche-posay-landingpage-microbiome-science-flipcard11.jpg

AQUA POSAE FILIFORMIS JEST PRODUKOWANY WE FRANCJI, W PROCESIE GREEN SCIENCE, BEZ DODATKU ROZPUSZCZALNIKA I PRZY UŻYCIU WYŁĄCZNIE ODNAWIALNYCH SKŁADNIKÓW. PROCES TEN SZANUJE ŚRODOWISKO, MINIMALIZUJĄC ZUŻYCIE WODY I ENERGII.

Ten składnik wzbogaca naszą formułę w jednej z pierwszych ekologicznych fabryk we Francji. Neutralność węglowa, 100% energii odnawialnej, 100% recyklingu ścieków, inteligentna konstrukcja i zielone przestrzenie.

ZNAJDŹ IDEALNE DOPASOWANIE
DLA TWOJEJ SKÓRY

Odkryj produkty zawierające Aqua Posae Filiformis.

TWOJE PYTANIA
NASZE ODPOWIEDZI

1 quote-marks

ILE MIKROBÓW ZNAJDUJE SIĘ NA MOJEJ SKÓRZE?

W ludzkim ciele znajduje się więcej drobnoustrojów - ich liczbę szacuje się na biliony - niż gwiazd w Drodze Mlecznej.

CZY TO BYŁO POMOCNE?

1 quote-marks

JAKA JEST WAGA MOJEGO MIKROBIOMU?

Gdybym umieścił mój mikrobiom na wadze, ważyłby około 1,5 kg, prawie tyle samo co mózg.

CZY TO BYŁO POMOCNE?

1 quote-marks

KIEDY ROZWIJA SIĘ MIKROBIOM SKÓRY?

Dzieci otrzymują swój pierwszy mikrobiom na wczesnym etapie rozwoju, a kluczowymi elementami, które mogą wpływać na ten rozwój, jest to, czy poród odbył się przez kanał rodny, czy przez cesarskie cięcie.

CZY TO BYŁO POMOCNE?