Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA
DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ DZIECI
BARDZO WYSOKA OCHRONA. WODOODPORNY.
NIE POZOSTAWIA BIAŁYCH ŚLADÓW.

Anthelios Dermo-Pediatrics Nawilżające Mleczko spf50+. Bardzo wysoka ochrona. Do twarzy i ciała wrażliwej skóry dzieci. Szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVA i UVB. Nie pozostawia białych śladów. Wodoodporny.

Plastikowa tubka połączona z papierem, dzięki czemu zużywamy o 75% mniej plastiku w porównaniu do standardowej tubki La Roche-Posay.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść produkt tuż przed wyjściem na słońce. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika. Unikać kontaktu z tkaninami. Do użytku zewnętrznego.

Lekka, nietłusta i nieklejąca się konsystencja. Nie pozostawia białych śladów. 

Bardzo wysoka ochrona. Zapewnia szerokie spektrum działania przed promieniami UVA i UVB. Z wodą termalną z La Roche-Posay. Pomaga zapobiegać stresowi oksydacyjnemu wywołanemu przez podczerwień-A i zanieczyszczenia powietrza. Wodoodporny. Bez substancji zapachowych. Hipoalergiczny. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną.

Nowe, fotostabilne opakowanie zawierające papier pochodzący z Unii Europejskiej oraz certyfikacją PEFC oraz FSC dla pozyskiwania drewna i papieru.

XL-Protect, opatentowana technologia filtracji, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVA i UVB oraz pomaga chronić przed uszkodzeniem skóry skóry wywołanym stresem oksydacyjnym i zanieczyszczeniami.
Testowany pod kątem skóry alergicznej.
Bez substancji zapachowych.
La Roche-Posay marka NR 1 w Polsce w rekomendacjach dermatologów w ochronie przeciwsłonecznej**

**Źródło: Badanie wśród dermatologów rekomendujących dermokosmetyki do ochrony przed słońcem. AplusA Healthcare Market Research Worldwide w okresie I-VII 2021.

TERMIN WAŻNOŚCI PO OTWARCIU:
12 Miesięcy
  • Tubka
  • Bardzo wysoka ochrona
    24 godzinne nawilżenie
    Bardzo odporny
  • Dla dzieci
  • Twarz
    Ciało

KLUCZOWE SKŁADNIKI
ZAJRZYJMY DO ŚRODKA

XL-PROTECT


Silna mieszanka filtrów UV i antyoksydantów, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Pomaga chronić przed uszkodzeniem skóry wywołanym stresem oksydacyjnym i zanieczyszczeniami.

GLICERYNA


Pomaga nawilżać, odżywiać i wzmacniać barierę ochronną skóry od pierwszego użycia.

WODA TERMALNA
Z LA ROCHE-POSAY

Posiada właściwości kojące i łagodzące. Skuteczny w walce z wolnymi rodnikami, które mogą powstać na skutek promieniowania UVA i UVB.
 

N283081/1

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Ikona niebieska |La Roche Posay
Formuła stworzona z poszanowaniem życia morskiego.
3 niebieskie słupki |La Roche Posay
Plastikowa tubka połączona z papierem, dzięki czemu zużywamy o 75% mniej plastiku.
 
 

ZNAJDŹ PRODUKT
DLA SIEBIE

LUB

IDEALNE DOPASOWANIE
DO TWOJEJ SKÓRY

ZWYCIĘSKIE TRIO ANTHELIOS

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.
ZESTAW DO OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ DLA DZIECI

Anthelios Dermo-Pediatrics Nawilżające Mleczko spf50+. Bardzo wysoka ochrona. Do...

SPRAWDŹ
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS SPF50+/ UVA-PF 36 zapewnia szerokie spektrum wysokie...
SPRAWDŹ

ODKRYJ INNE
PRODUKTY Z GAMY

ANTHELIOS jest wiodącym graczem na rynku dermokosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Jego bardzo wysoka ochrona o szerokim spektrum działania jest wynikiem ponad 25 lat zaawansowanych badań klinicznych dotyczących pielęgnacji przeciwsłonecznej i skóry wrażliwej.